logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Detalizētu tirdzniecības vietu sarakstu iespējams atrast šeit.


OLD
 

Kas ir Biļešu Serviss?


Mēs esam vadošais biļešu tirdzniecības uzņēmums Latvijā un viens no līderiem Baltijā. 


Ko mēs darām?


Mēs zinām, ka gaumes mēdz atšķirties, tādēļ jau gandrīz 20 gadus strādājam pie tā, lai nodrošinātu plašāko izklaides piedāvājumu – sākot ar koncertiem un teātra izrādēm, līdz semināriem un sporta notikumiem. 


Kā varam sadarboties?

 
Ilggadējā pieredze biļešu tirdzniecībā ļauj mums nodrošināt pasākumu organizatoriem vislabāko pakalpojumu klāstu un atbalstu veiksmīgai biļešu pārdošanai un pasākuma reklamēšanai.

Mūsu klientiem piedāvājam pastāvīgas un ērti pieejamas biļešu tirdzniecības vietas visā Latvijā, ieskaitot degvielas uzpildes stacijās “Cirkle K”, atsevišķās “Latvijas pasts” nodaļās, Rīgas Kongresu namā, t/c Stockmann, t/c Spice, t/c Sky&More u.c. Tāpat biļetes 24 stundas diennaktī iespējams iegādāties tiešsaistē. Detalizētu tirdzniecības vietu sarakstu iespējams atrast šeit.

Lepojamies ar vairākiem grandioziem notikumiem, kas ar mūsu starpniecību nonākuši pie Latvijas publikas, kā, piemēram, mūziķa Ed Sheeran koncertu, kuram pirmo reizi Latvijā izstrādājām personalizēto biļešu sistēmu. Tāpat saviem klientiem esam nodrošinājuši pieeju biļetēm uz 2003. gada Eirovīzijas dziesmu konkursu, 2006. gada Pasaules čempionātu hokejā, KHL spēlēm Rīgā, Eltona Džona un grupas “Depeche Mode” koncertiem, kinofestivāliem “Baltijas pērlē” un “Arsenāls” u.c. Lepojamies arī ar atzinību, kuru esam saņēmuši no nozares pārstāvjiem: 1. vietu E-commerce AWARD 2018 kategorijā “Biļetes”, Latvijas Pasākumu producentu asociācijas apliecinājumu par kvalitatīvu nozares piegādātāju, kas iegūts gan 2018., gan 2019. gadā, kā arī dalību nozares pasākumos – Pasākumu Expo 2018 un Pasākuma forumā 2019.


Savukārt pasākumu organizatoriem nodrošinām pilnu pakalpojuma servisu, kas ietver pārdošanas stratēģijas izstrādi, biļešu izgatavošanu un iepriekšpārdošanu, pasākumu mārketingu, biļešu tirdzniecību pasākuma norises vietā un tam nepieciešamo tehnisko atbalstu, biļešu kontroli, iespēju sekot līdzi biļešu tirdzniecības rezultātiem 24 stundas diennaktī, kā arī caurskatāmu biļešu pārdošanas rezultātu un kontroles atskaišu sistēmu.

Mūsu klientu pulks ir plašs – 2018. gadā mūsu mājaslapu ir apmeklējuši 44 miljoni potenciālo pasākumu viesu.

 

SIA "BIĻEŠU SERVISS"

Vien. Reģ.Nr.40003493078

PVN Reģ. Nr. LV40003493078

Juridiskā adrese: Rūpniecības iela 34a-3a, Rīga, LV-1045

Biroja adrese: Rūpniecības iela 34a-3a, Rīga, LV-1045

Norēķinu rekvizīti:

A/S Swedbanka, kods: HABALV22

Konta Nr. LV21HABA0001408055241

Tel. +371 66100335 (darba dienās no 9:00- 17:30)

info@bilesuserviss.lv


SIA “BIĻEŠU SERVISS” klientu apkalpošanas dienesta darba laiks ir darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:30.
Biļetes ir iespējams iegādāties mūsu interneta mājaslapā, kā arī mūsu tirdzniecības vietās.
 

 

Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot