logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Meklēt kartē
Izvēlēties periodu

Vispārīgie personas datu apstrādes principi

Baltic Ticket Holding Group iekļaujot meitas uzņēmumu SIA BIĻEŠU SERVISS, apstrādājot personas datus, vadās pēc minimālisma principa, bet nodrošināt biļešu pārdošanu tiešsaistē bez tiem ir neiespējami.
Pērkot biļetes, izmantojot SIA BIĻEŠU SERVISS  starpniecības pakalpojums, no klienta tiks pieprasīta šāda informācija:
  • vārds un uzvārds
  • e-pasta adrese
  • telefona numurs
  • mājas ādrese
  • klienta kartes numurs
Biļešu pirkšanas procesā BIĻEŠU SERVISS saņems arī klienta bankas rekvizītus.
Visi personas dati, kas attiecas uz konkrēto darījumu, tiek glabāti līdz likumā noteiktā termiņa beigām un pēc tam tiek dzēsti.
Klients var reģistrēties BIĻEŠU SERVISS mājaslapā un tādā gadījumā, reģistrēšanās procesā  no klienta tiks pieprasīta šāda informācija:
  • vārds un uzvārds
  • lietotājvārds
  • e-pasta adrese
  • telefona numurs
Klientam ir tiesības mainīt personīgo informāciju, kas sniegta reģistrācijas laikā, klienta lietotāja kontā. Klients var pieprasīt slēgt vai dzēst savu kontu, pamatojoties uz to, ka noteiktu laika periodu no šī konta nav veiktas darbības. Klientam, lai veiktu šīs darbības, ir sevi jāidentificē.
Klients var pierakstīties bezmaksas informatīvā materiāla saņemšanai (Izklaides Pasts), dodot tam savu piekrišanu pērkot biļetes vai reģistrējot savu e-pasta adresi mājaslapā www.bilesuserviss.lv. No Izklades Pasta saņemšanas klients var atteikties jebkurā brīdī, nospiežot uz saiti “Dzēst” izsūtnes apakšā.
BIĻEŠU SERVISS mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, kas ir nelielas informācijas fragmenti, kurus mājaslapa saglabā klienta datorā vai mobilajā ierīcē, apmeklējuma laikā. Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai nodrošinātu klientam sniegtos pakalpojumus, kā arī lai analizētu klienta darbības mūsu mājaslapā, lai sniegtu klientiem kvalitatīvāku servisu.
Lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu, mēs izmantojam sīkdatnes – sesijas, kas tiek dzēstas brīdī, kad mājaslapas apmeklētējs aizver pārlūkprogrammu savā datorā vai mobilajā ierīcē.
Patstāvīgās sīkdatnes mēs izmantojam, lai nodrošinātu Jums lielāku ērtību. Sīkdatnes, kuras atceras kurus banerus klients jau vienreiz aizvēris, tiek uzglabātas vienu stundu, bet sīkdatnes, kuras atpazīst izvēlēto valodu, tiek uzglabātas vienu mēnesi.
Mājaslapā tiek izmantotas arī trešās puses sīkdatnes.
Sīkdatņu iestatījumus lietotājs var mainīt patstāvīgi (atļaut vai aizliegt), izmantojot pārlūkprogrammu, bet ir svarīgi atcerēties, ka aizliedzot mājaslapai izmantot sīkdatnes, biļešu iegāde tiešsaistē nebūs iespējama.

Instrukcijas, kā konfigurēt sīkdatnes, varat atrast šeit:
Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
Chrome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
Opera: https://www.opera.com/help/tutorials/security/privacy/
Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042
 
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot