logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Visiem, kas plāno precēties un ir vedēju godā! Vecākiem un kāzu viesiem!Kāzu festivāls kopā pulcē dažādus kāzu pakalpojumu sniedzējus - apģērbi, rotas, dekorācijas, fotogrāfi, auto, dāvanas u.c.
Apmeklētājiem ir iespēja klātienē iepazīt piedāvājumus - nogaršot kūkas, apskatīt priekšnesumus, iepazīties ar piedāvājumu paraugiem.
Atšķirībā no citām izstādēm, Kāzu festivāls notiek ne tikai iekštelpās, bet arī parka teritorijā. Radot īpašu atmosfēru un ļaujot pasākumā justies brīvi un nepiespiesti.


Starp jau cituviet ierastajiem piedāvājumiem, dodam iespēju gan apmeklēt mobilo pirtiņu, iepazīt latviskās tradīcijas, piedalīties Kāzu Andelē un vienkārši pavadīt dienu lieliskā pasākumā izzinot kāzas.
Šogad Kāzu fetsivālā piedalās vairāk kā 50 kāzu pakalpojumu sniedzēju.
Apmeklētājiem būs iespēja apemklēt trīs dažādas lekcijas, izbaudīt make up un frizieru darbus ļaujoties meistaru rokām,iegūt profesionālas fotostudijas bildes.

13.30 Lekcija “Kā organizēt savas kāzas”  Lekciju vada: Rūta Treija/ Happy Little Story
15.00 Lekcija “Kā izvēlēties īsto kāzu kleitu un frizūru ” Kāzu un vakartērpu salons “Timils”/ skaistumkopšanas“Timils” (2.stāvā) 
16.15 Lekcija krievu valodā “Mīts un patiesība par kāzu organizēšanu patstāvīgi” Vieslektore no St.Pēterburgas Malika Svjastins, kāzu aģentūras Heaven 67 direktore/ (2.stāvā)
  
Iegādājies biļeti iepriekšpārdošanā un piedalies izlozē! Balvā viena no piecām “Kāzu iedvesmas grāmatām”.
Kāzu festivāla dalībnieku vidū izlozēsim “Mirellas” dāvanu karti foto sienas izveidei!
Kāzu un pasākumu aģentūra Heaven 67 dāvina vienam pārim Kāzu festivāla galveno balvu: "Kāzu svinību bezmaksas organizācija un konsultācijas"