Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Veizāna deju skolas ¼ gadsimta jubilejas concerts Kur tas laiks

Stāsts ir par divu jauniešu došanos uz Veizāna deju skolas dzimšanas dienas ballīti. Dodoties turp viņus sagaida negaidīts ceļa sākums: nokļūšana pagātnē, nokļūšana nākotnē un atgriešanās tagadnē - reālajā dzīves situācijā.

Koncerta sižetiskajā plānā akcents ir uz to, ka cilvēku ikdiena mēdz būt gan ļoti vienmuļa,  gan piedzīvojumiem bagāta. Dzīve - tas nozīmē priecāties un bēdāties, dusmoties un būt laimīgam. Koncerta iznākumā galvenie tēli saprot, ka nekas nespēj viņus šķirt, ja viņus vieno Veizāna deju skola.

Koncerta režisorisko koncepciju veido LKK absolvente, VDS administratore Austra Neimane, kas pazīstama ar savu lielisko debiju koncertā „Durvis uz...” Ādažos 2015.g. maijā.

Koncerta gaismu un video projekciju konceptu nodrošina Andrejs Dubkovs, kas gaismoja grandiozo 10 gadu jubilejas koncertu „10 soļi, soli, pa solim” 2001.gadā. Video ir šeit: http://www.dejuskola.lv/gallery/gallery_id/23/ , kā arī „Lumen Art Division” un „GaCo”

Koncertā pirmo reizi pa 25 gadiem ir iekļautas „Zelta arhīva dejas”, kā „Mēs te mazliet padejosim”, „Ūdentiņis, akmentiņis”, „Pirkstiņu deja”, „Džeksons” un protams „Go 4 it”, kas izsauks ne mazums pozitīvu emociju un atmiņu  tieši „vecajiem” Modes deju kompānijas un studijas dejotājiem no Dobeles, Ādažiem, Ogres, Baldones un Rīgas.

Koncerts ir ģimenes pasākums, jo būs gan daudz mūsdienīgas deju mūzikas, gan liriskākas un smeldzošas melodijas, gan vecās Zelta arhīva dejas no laikmeta, kam tagad ir 30-35 gadi un, protams, daudz Hip-hop, House, Popping, Locking, Voguing, Dancehall, Breaking u.c. mūsdienu deju stilu.

Nākot ar bērniem ratiņos vislabāk izvēlēties vietas sānu Galerijās, jo tur var pārvietoties starp sēdvietām.

Koncertu finansiāli atbalsta  Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, kā arī vecāki un visi skatītāji, kas iegādāsies biļetes.

Jubilejas koncerts tiks filmēts un tradicionāli rādīts LTV septembrī, tāpēc tiekamies klātienē 18.jūnijā jubilejas koncertā, kas tradicionāli ir arī visu „veco” absolventu salidojums.

Jūsu Edmunds Veizāns,
koncerta mākslinieciskais vadītājs.

Koncerta aktuālākā informācija: www.dejuskola.lv
Vairāk informācijas: http://www.dejuskola.lv