Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Vai gribi nokļūt Brīnumzemē? Tad šis pasākums ir priekš tevis!

Vai gribi nokļūt Brīnumzemē un iedzer tēju ar Alisi, Trako Cepurnieku, Marta Zaķi un Susuriņu, uzspēlēt kroketu, nobaudīt maģiskas kūkas, iegremdēties sapņu pasaulē klausoties gongu skaņās? Tad šis pasākums ir priekš tevis!

Katrs dalībnieks varēs sevi iztēloties kā 19.gs. muižas iemītnieku, stilizētā tērpā iesaistoties attiecīgās darbnīcās: vizuālās mākslas, lietišķās mākslas vai zefīur gatavošanas. Apgūt kroketa spēles pamatus, kura ir aizmirsta, bet kādreiz bija populāra un sasaucās ar Luisa Kerola “Alises brīnumzemē” sižetu.

Padures muižas kungu mājas parkā notiks jau ceturtais lielais Padures pils pasākums Cecīlijas Alises tējas dzeršana.

Cecīlija Sofija Balfūra (Cecilia Sophia Balfour) (1824. - 1889.) bija Padures muižas Balfūru dinastijas dibinātāja Džona Balfūra viena no jaunākajām meitām. Viņas jaunības laiks atbilst jaunās muižas dzīvojamās ēkas celtniecības un muižas jaunā angļu stila parka iekārtošanas laikam. Viesi šoreiz varēs iejusties iedomu pasaulē, kura varbūt raisījās lasot 1865.gadā iznākušo Luisa Kerola grāmatu “Alise Brīnumzemē”. Muižas parks pārvērtīsies par šo Brīnumzemi. 

Ieskatu šajā Brīnumzemē paredzēts sniegt 2019. gada 27. jūlijā vakarā

1. Muižas priekšpusē neliela ekspozīcija par muižas vēsturi, tās īpašniekiem un iedzīvotājiem.
2. Muižas parks dekorēts ar sveču trauciņiem koku zaros (tiks aizdegtas līdz ar krēslas iestāšanos) un fluorescējošiem ziediem un milzu sēnēm. Ziedu vāzi rotā liela izmēra floristikas kompozīcija. 
3. Muižas parka liepu alejā uzstādīts garš tējas galds uz kura salikts liels daudzums tējas kannu un krēslu. Pie galda sēž galvenie tēli Marta Zaķis, Trakais Cepurnieks un Susuriņš, kā arī Alise. Blakus galdam nolikts grīdas pulkstenis, kurš apstādināts uz pulksten sešiem, jo visu laiku ir tējas laiks. Galvenie tēli aktīvi iesaistās sarunās ar apmeklētājiem, kā arī izspēlē grāmatas tekstus.
4. Liepu alejas galā ir neliels laukumiņš, kurā uzstādīta telts, kurā apmeklētāji guļot un sēžot uz spilveniem var meditēt gongu skaņu pavadībā. Meditāciju vadīs Dace Straume. 
5. Praktiskās nodarbības meklētājiem. Muižas parkā jāatrod augi no kuriem var pagatavot tēju. 
6. Meistardarbnīcā ar mākslinieku palīdzību varēs uzzīmēt atrastos ārstniecības augus. Jo zīmēšana bija būtiska 19.gadsimta izglītības sastāvdaļa.
7. Atsevišķā teltī tiks pasniegti kaņepju produkti, lai it kā iezīmētu stāsta par Alisi psihodēlisko būtību un raisītu apmeklētāju radošumu un arī izraisītu interesi par kulināro mantojumu. (NB! Kaņepes būs parastās.)
8. Tā kā Luiss Kerols bija arī veiksmīgs fotogrāfs un pirmie fotogrāfi Kuldīgā bija jau 19.gadsimta beigās, slavenākais no kuriem bija Julius Gessau, tad būs arī vieta, kurā apmeklētāji varēs nofotografēties 19.gadsimta interjerā. 
9. Pils terases priekšā būs kroketa spēles paraugdemonstrējumi, kurus nodrošinās Latvijas Kroketa federācija. Izņemot to, ka netiks spēlēts ar flamingo un ežiem. 
10. Kā jau ierasts tiek izstādītas TMS Kuldīgas Palete speciāli šim pasākumam radītās gleznas. 
11. Pasākuma noslēguma salūts.

Būs vēl interesanti un gardi papildinājumi pie pasākuma programmas.

Pasākumu informatīvi atbalsta Kurzemes Radio