Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
Uzmanību! Īpaša pavasara dāvana! Tikai līdz 25. martam visām biļetēm 20% atlaides!

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzmanību! Īpaša pavasara dāvana! Tikai līdz 25. martam visām biļetēm 20% atlaides!

09. jūnijā uz koncertzāles “Dzintari” skatuves notiks pārsteidzošs komēdijas HBDS šovs. Krievijas galvenā komēdiju šova Comedy Clab zvaigznes iepazīstinās ar savu programmu. Humora meistari sarunāsies ar zāli un improvizēs. Katra uzstāšanās ir neatkārtojama, tāpēc neko tādu jūs vairs nekur neredzēsiet un nedzirdēsiet. Tas ir ekskluzīvs tikai jūsu pilsētā! 

HBDS šovs – tie ir Gariks Harlamovs, Timurs Batrutdinovs, Demiss Karibidiss un Andrejs Skorohods. Tieši šie ingredienti ļaus radīt tūlītējas iedarbības humora bumbu, kura dažu sekunžu laikā spēj uzspridzināt no smiekliem. 

Vairāk nekā pusotras stundas interaktīva ar zāli, improvizācijas, labākie numuri bez redakcijas. Jā! Neskatoties uz to, ka Comedy Clab tiek uzskatīts par “visnekaunīgāko” humora šovu, ne visi sulīgākie “gabali” uz pieļaujamā robežas nonāk ēterā.  Un tagad tikai jums ir iespēja redzēt to, ko tā arī neparādīja TNT!

2019. gada 09. jūnijā nepalaidiet garām savu iespēju, jo Comedy Clab topa rezidenti brauc pie jums. Ļaujiet sev uz vienu vakaru aizmirst par cenzūru, pa īstam atpūsties un uzlādēties ar pozitīvām emocijām ilgam laikam uz priekšu. Ja jūs cienāt Comedy Clab homora zvaigznes, tad biļešu iegāde ir vienkārši nepieciešama, jo otras iespējas redzēt šo uzstāšanos jau vairs nebūs. 

“Mūs dzīvajos koncertos vienmēr ir karsti! Tāpēc ka mēs varam parādīt to, kas neieiet televīzijas versijā cenzūras dēļ. Tā kā mums viss nebūs tāds “pievilcīgs un nolaizīts”, - brīdina viens no šova dalībniekiem Gariks Harlamovs. Jūs saprotat, ka gaidāmais HBDS šovs – tas ir izaicinājums! Ja jūs nebaida pārdroši joki, novērtējat drosmīgu un atklātu humoru, tātad tas ir jums! Demiss Karibidiss: “Mēs koncertos daudz improvizējam, tāpēc katrs koncerts ir savā ziņā unikāls”.