Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Uz World Jazz Festival būs jaunas dekorācijas!

No 26. līdz 28. jūlijam Rīgā notiks piektais jubilejas World Jazz Festival! Šogad galvenie hedlaineri būs tādas leģendas, kā franču komponists un pianists Mišels Legrāns, pasaules labāka saksofoniste Kendija Dalfere, vokāliste Anna Marija Jopeka un britu soul dziedātājs Tonijs Momrels, kā arī viens no festivāla dibinātājiem Igors Butmans. Organizātori stāsta, kā šogad festivāls būs pilns ar pārsteigumiem.
 
Uz jubilejas festivālu rīkotāji izdomāja uztaisīt īstu trīs dienu svētku šovu un pilnīgi pārtaisīt koncertzāļu skatuves, izmantojot ekskluzīvas dekorācijas. Viss tas ir domāts, lai katrs no viesiem zālē varētu pilnīgi iedziļinātos "World Jazz Festival" pasaulē.
 
Līdz šim katru gadu festivāls norisinājās Arēnā Rīgā, bet šogad festivāla jubilejas dēļ viss tiek pārcelts uz Kongresu Nama telpām uz divām dienām. Tas nozīme, kā Kongresu Nama skatuve pilnīgi būs pārtaisīta ar jaunām "World Jazz Festival" dekorācijām.
 
Biļetes uz jubilejas World Jazz Festival ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs. Plašāka informācija par pasākumu oficiālā mājaslapā www.worldjazzfest.com.