Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

'Titānika' traģēdiju izstāstīs 'Sinfonietta Rīga stīgu kvartets' pavadītā smilšu animācijāStarptautiskajā sieviešu dienā Rīgā viesosies Ukrainas smilšu animācijas māksliniece Tatjana Gavrilenko, kura jaunā, romantiskā šovā atveidos emocionālo un traģisko “Titānika” vēsturi, informē mākslinieces pārstāve Tetiana Kravčenko.

Smilšu instrumentālais šovs “Titāniks” notiks
"Sinfonietta Rīga stīgu kvartets” pavadījumā, un to varēs noskatīties “Splendid Palace” greznajās telpās jau otro reizi. Ar Rahmaņinova, Čaikovska, Hačaturjana, Sati, Šuberta melodijām, noti pēc nots, muzikanti atdarinās milzīgā kuģa emocionālo atmosfēru viņa ceļā pretī skumjajām beigām.

Iepriekšējais Gavriļenko koncerts radīja patiesu apbrīnu skatītājos. Šoreiz piecdesmit minūšu vietā priekšnesums ilgs pusotru stundu un tajā gaidāmi dažādi režijas pārsteigumi. Smiltis – materiāls, kurā māksliniece attēlo stāstu –, atklāsies ar jaunām emocijām un pieskaņām. To papildinās jaunā M.Čehova Rīgas krievu teātra aktiera Maksma Busela tēlojums.

“Cilvēki neievēros līdzību ar Kemerona “Titāniku” – tā ir mūsu “Titānika” atspoguļojums – smiltīs,” atzīmē Tatjana Gavrilenko intervijā.

Stāsts par Titāniku atklāj, cik nenoteiktas un spilgtas ir mūsu dzīve un īsta mīlestība – tieši tāpat kā smiltis, kas jau nākamajā mirklī birst caur mākslinieces rokām, lai krātos jaunā ainavā. Tāpēc šis ir modernākais veids, ar kura palīdzību pastāstīt Titānika stāstu, kas parāda cik svarīgi un nopietni vajag skatīties uz tagadni.

Tatjana Gavrilenko ir Ukrainas izcelsmes māksliniece, kas strādā ar smilšu animāciju un kopš 2015. gada dzīvo Latvijā.