Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Tiek uzsākta biļešu tirdzniecība uz DINAMO RĪGA mājas spēlēm

Šodien plkst. 12.00 visās BIĻEŠU SERVISS tirdzniecības vietās un dinamoriga.lv, ir uzsākta biļešu tirdzniecība uz DINAMO RĪGA mājas spēlēm 2017./2018. gada KHL sezonā.

Biļešu  cena uz DINAMO RĪGA mājas spēlēm KHL regulārajā čempionātā Arēnā Rīga atkarībā no sektora būs – 8.80, 11.80, 14.80, 21.80, 26.80 un 32.80 EUR, kā arī katrai biļetei tiks piemērota SIA “Arēna Rīga” servisa maksa 0.60 eiro apmērā. Skolēni, studenti, pensionāri un invalīdi , uzrādot attiecīgo apliecību, varēs biļetes iegādāties ar 50% atlaidi (ņemot vērā, ka skolēnu un studentu apliecības vēl nav atjaunotas, tad pagaidām derēs arī E talons vai iepriekšējā gada apliecība). Bērniem līdz 7 gadiem biļete nav jāpērk, ja bērns neaizņem atsevišķu sēdvietu.

Dinamo Rīga Cashback World lojalitātes programma:
Iegādājoties biļeti un pirkuma brīdī ievadot savas Cashback kartes numuru, pircējs saņem atmaksu priekšrocības (3% - Cashback un 2.50% Shopping Points). Iepērkoties pie Cashback World lojalitātes partneriem ar “Dinamo Rīga” Cashback karti, dalībnieki no katra pirkuma atgūst daļu no samaksātās naudas jeb - "Cashback" un saņem arī „Shopping Points“ iepirkšanās punktus, kurus atkal var izmantot citiem pirkumiem. Cashback World programmas moto ir: "Nauda atgriežas par katru pirkumu!” Ikviens dalībnieks, kurš reģistrējas pie Dinamo Rīga, ar katru savu pirkumu atbalsta Latvijas hokeja komandu.

Ar Goda Ģimenes jeb Ģimenes 3+ karti ir iespēja iegādāties DINAMO RĪGA mājas spēļu biļetes ar -50% atlaidi:
Joprojām ir iespējams iegādāties 10. sezonas abonementus. Vairāk par abonementu iegādi šeit.
DINAMO RĪGA mājas spēles KHL čempionātā augustā un septembrī:
  • Ceturtdiena, 31. augusts, Arēna Rīga, plkst 19.30, DINAMO RĪGA – SPRTAK (Maskava);
  • Sestdiena, 2. septembris, Arēna Rīga, plkst. 17.00, DINAMO RĪGA – DINAMO (Maskava);
  • Pirmdiena, 4. septembris, Arēna Rīga, plkst. 19.30, DINAMO RĪGA – LOKOMOTIV (Jaroslavļa);
  • Trešdiena, 6. septembris, Arēna Rīga, plkst. 19.30, DINAMO RĪGA – SKA (Sanktpēterburga);
  • Piektdiena, 8. septembris, Arēna Rīga, plkst. 19.30, DINAMO RĪGA – BARIS (Astana);
  • Pirmdiena, 25. septembris, Arēna Rīga, plkst. 19.30, DINAMO RĪGA – RED STAR;
  • Trešdiena, 27. septembris, Arēna Rīga, plkst. 19.30, DINAMO RĪGA – ADMIRAL (Vladivostoka).

Biļetes uz DINAMO RĪGA mājas spēlēm nopērkamas visās BIĻEŠU SERVISS tirdzniecības vietās un internetā - www.bilesuserviss.lv.