logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Lasīt vairāk

Neaizmirstams vakars kopā ar Valēriju Meladzi - mākslinieku, kura dziesmas kļuvušas par skaņu celiņu veselām paaudzēm.

Mātes dienā, 2026. gada 10. maijā, Xiaomi Arēnā notiks koncerts, kas neapšaubāmi iepriecinās un iedvesmos tūkstošiem sieviešu! Tas būs neaizmirstams vakars kopā ar Valēriju Meladzi - mākslinieku, kura dziesmas kļuvušas par skaņu celiņu veselām paaudzēm. Ņemot vērā iepriekšējo koncertu pieredzi, iesakām neatlikt biļešu iegādi, jo tās parasti tiek izpārdotas ilgi pirms pasākuma datuma.

“Very Cool People” ar singlu “Dimd Rīga” piesaka Lielāko Mazkoncertu

Grupas “Very Cool People” radošā duna nerimst. Līdz ar zelta rudeni tiek laists klajā singls un arī videoklips “Dimd Rīga”, kas ir vēstneši pavasara sagaidīšanai nākamā gada 27. martā koncertzālē “Palladium”. Tad Rīgu satricinās “Very Cool People” Lielākais Mazkoncerts, kura devīze ir “Labākais no labākā kopā ar draugiem un vislabākajiem klausītājiem pasaulē”.

Pitbull – nākamās vasaras lielais koncerts Rīgā

Pasaules popmūzikas superzvaigzne Pitbull pēc neticami pārbagātas enerģijas strāvotiem un pilnībā izpārdotiem koncertiem šovasar Eiropā nākamgad dosies jaunā turnejā, kuras laikā pagodinās ar savu viesošanos Rīgā. Piedzīvo karstāko ballīti 2026. gada 29. jūlijā Mežaparka Lielajā estrādē Rīgā. Koncerta īpašais viesis Lil Jon. Biļetes tirdzniecībā no 24. oktobra plkst. 12.00 “Biļešu Serviss” tīklā.

Noslēpumainais mūziķis Carpetman pirmo reizi uzstāsies Rīgā

Ar pusotru miljonu klausītāju mēnesī Spotify un vairāk nekā 100 miljoniem straumējumu dažādās platformās, noslēpumainais Carpetman – mūziķis, kura seju slēpj krāšņi paklāja raksti – devies savā pirmajā Eiropas koncertturnejā.   Viņa skanējums pārkāpj ierastās žanru robežas, un viņa koncerti ir kā svaiga gaisa malks dzīvajā mūzikā. Rīgā mūziķis sniegs koncertu 29.novembrī klubā “FIRST”. 

Daddy Was A Milkman atgriežas Rīgā

Aizvien viens no saistošākajiem māksliniekiem Baltijas mūzikas scēnā – Daddy Was A Milkman – 6. decembrī uzstāsies koncertzālē Palladium Rı̄ga. Pēc virknes izpārdotu koncertu Latvijas pilsētās Daddy Was A Milkman apliecina savu unikālo spēju apvienot stilistiski izsmalcinātu mūziku ar dziļi personı̄giem tekstiem, piesaistot arvien jaunus klausītājus. Viņa dziesmas, kuras raksturo smalki niansētas melodijas un emocionāls izpildījums, turpina skanēt fanu sirdı̄s.

Valdzinošā enģeļa balss Tori Amos uzstāsies Rīgā

Jau pavasarī leģendārā amerikāņu dziesminiece, pianiste un viena no spilgtākajām alternatīvās mūzikas personībām – Tori Amos ar jauna albuma “In Times of Dragons” koncertprogrammu dosies plašā Eiropas tūrē. 2026. gada 28. maijā uzstāsies Xiaomi arēnas amfiteātrī Rīgā.

Psihodēliskā rokgrupa Unknown Mortal Orchestra uzstāsies Rīgā

Latvijā labi zināmo dziesmu “So Good at Being in Trouble”, “Hunnybee” un “Multi-love” autori – jaunzēlandiešu psihodēliķi un maigo melodiju radītāji Unknown Mortal Orchestra dodas jaunā tūrē. Mākslinieciski ritmiskās ģitāras, lo-fi estētiku un žanram raksturīgo sapņainību piedzīvo 2026. gada 11.martā Unknown Mortal Orchestra koncertā Palladium Rīga.

TikTok sensācija Kim Dracula uzstāsies Rīgā

Kim Dracula – vieni no aizvadīto gadu intriģējošākajiem mūziķiem, kuriem raksturīga spēja brīvi miksēt visdažādākajos no mūzikas žanriem 2026. gada 9. februārī uzstāsies Palladium Rīga koncertzālē.

Britu hiphopa avangardists Lancey Foux uzstāsies Rīgā

Dēvēts par Lielbritānijas jaunā repa viļņa celmlauzi, Lancey Foux spēlējis nozīmīgu lomu žanra pārdefinēšanā – nu jau alternatīvā skanējumā. Autentiska aura, eksplozīva enerģija un iespējams trakākā ballīte Latvijā – nākamgad  10. februārī britu mūzikas un stila ikona Lancey Foux uzstāsies koncertzālē Palladium Rīga. 

Ziemassvētku koncerts “Golden Voices of Gospel”

Unikālais kolektīvs “Golden Voices of Gospel”, kura uzstāšanās ir iekarojusi skatītāju sirdis visā pasaulē, dodas uz Latviju! Šīs balsis ir skanējušas uz prestižākajām skatuvēm kopā ar pasaules zvaigznēm — Michael Jackson, Mariah Carey, Bonnie Tyler, Mireille Mathieu, Helene Fischer, André Rieu un David Hasselhoff.

Rīgā uzstāsies britu komiķis Mo Gilligan

Trīsreizējs BAFTA televīzijas balvas saņēmējs, “smieklīgākais cilvēks Lielbritānijā” - tā viņu dēvē The Times, Netflix šova zvaigzne - Mo Gilligan nākamajā gadā uzstāsies Rīgā, ar jaunu humora izrādi “The Mo You Know”. Izrāde 2026. gada 14. novembrī notiks koncertzālē Palladium Rīga.  

Pasaules vispopulārākais ABBA šovs Arrival From Sweden atgriežas Latvijā

Jaunā gada priekšvakarā ar trīs neaizmirstamiem koncertiem 28., 29. un 30.decembrī Latvijā atgriezīsies pasaulē populārākais leģendārās grupas ABBA šovs Arrival From Sweden – The Music of ABBA, uzstājoties Valmierā, Rīgā un Liepājā. Šis īpašaia vakars vairāku tūkstošu kompānijā, dziedot līdzi iemīļotajām melodijām, radīs svētku noskaņu katram un visiem kopā.

WE LOVE THE 90s atgriežas! Early Bird biļetes pērc līdz 2025. gada 31. decembrim.

Trešais leģendārais 90. gadu pasākums notiks 2026. gada 14. augustā Wondersalā, Rīgā. Pēc gada pauzes atkal satiksimies, lai kopā izbaudītu 90. gadu lielākos hitus, siltu vasaras atmosfēru un īpašu šovu zem klajas debess.

6arelyhuman decembrī atgriežas koncertzālē Palladium Rīga

Pēc publikas pārpildītā un enerģiski piesātinātā debijas koncerta, Rīgā atgriežas mūsdienu elektronikas mūzikas spīdeklis 6arelyhuman, lai vēlreiz kļūtu par spilgtāko notikumu fanu lokā – 3. decembrī koncertzālē Palladium.

Piletilevi PLG iegādājas Čehijas un Slovākijas tirgus līderi

Biļešu Servisa īpašnieks AS Piletilevi PLG ir spēris nozīmīgu soli, iegādājoties vadošo biļešu tirdzniecības platformu Čehijas Republikā un Slovākijā - Ticketportal. Darījuma rezultātā Piletilevi PLG kopējais biļešu pārdošanas apjoms dubultosies.

Rīgā uzstāsies zviedru reperis Bladee

Zviedrijas mūsdienu cloud rap scēnas spīdeklis - Bladee, 1. decembrī, uzstāsies koncertzālē Palladium Rīga. Šī būs unikāla iespēja Latvijas klausītājiem piedzīvot dzīvajā vienu no “Drain Gang” kolektīva spilgtākajiem dalībniekiem.

Rīgā uzstāsies rokgrupa “Bi-2” ar simfonisko orķestri

20. decembrī uz “Xiaomi” arēnā notiks “Bi-2” lielkoncerts simfoniskā orķestra pavadījumā, informē portāls balticevents.info. Biļetes uz lielkoncertu ir pieejamas www.bilesuserviss.lv un visās “Biļešu Serviss” kasēs.  

Astro'n'out akustiskā koncerttūre 'Mūc'

Grupa Astro’n’out dodas akustiskajā koncerttūrē “Mūc”, ar kuru viesosies sešās Latvijas pilsētās.  Koncerttūri katrā no pilsētām raksturos pieklusinātas gaismas, lakoniskas dekorācijas un visam pamatā – personiskas sarunas.

PLG turpina paplašināšanos Centrāleiropā

Darbojoties zem Biļešu Serviss zīmola Latvijā, PLG turpina paplašināšanos Centrāleiropā.  Sadarbībā ar meitas uzņēmumu no Čehijas GoOut, iegādāts Ticketstream – otrs lielākais biļešu tirdzniecības uzņēmumu Čehijā.

Sākas biļešu tirdzniecība uz Pasaules kausa posmu biatlonā

Nākamgad Igaunijā notiks BMW IBU Pasaules kausa izcīņa biatlonā, kas norisināsies no 2026. gada 12. līdz 15. martam Otepē, Tehvandi sporta centrā. Šī ir otrā reize, kad Pasaules kausa izcīņa biatlonā notiek Otepē un arī Baltijas valstīs.

Japāņu postroka kvartets Mono atgriežas Rīgā

Kad klusums pārvēršas skaņā un skaņa – bezgalībā, MONO atgriežas Rīgā 30. novembrī koncertzālē Palladium. Viņu mūzika nav tikai koncerts, tā ir pieredze, kurā laiks izšķīst, un emocijas pārvēršas trīcošās stīgu vibrācijās.

TIEK IZZIŅOTA POSITIVUS DABAS SKATUVES PROGRAMMA

Positivus festivāla Dabas skatuve šogad piedāvās īpaši izmeklētu un daudzpusīgu programmu, kuras ietvaros varēsim vēlreiz redzēt magnētisko grupu Sūdi, pirmoreiz apvienību 100 Baltas Dvēseles, kā arī citus lieliskus pašmāju mūziķus, interaktīvus improvizācijas un komēdiju šovus, deju priekšnesumus, teātra izrādi un jaunumu – literātu lasījumus.
 
Salacgrīvas saulaino kāpu un smaržīgo priežu ieskautā Dabas skatuve ik gadu pārsteidz ar programmas dažādību. Šogad, pateicoties nacionālā Latvijas laikraksta Diena nedēļas kultūras un izklaides izdevuma KDi atbalstam, notiks arī jauno literātu lasījumi – katru festivāla dienu dzirdēsim sešus spilgtākos talantus.
 
Grupa Sūdi, kas 2012. gada Positivus festivālā iemantoja plašu cienītāju pulku, atgriežas pie saviem festivāla faniem arī šogad. Kā grupa pati izsakās - viņi ir Latvijas latviešu grupa ar uzsvaru uz “Latvijas”. Grupa atskaņo smeldzīgu postroku ar sevišķu pietāti pret Latvijas zemi.
 
Tāpat uz Dabas skatuves uzstāsies 100 Baltas Dvēseles – grupas kodolam paliekot nemainīgam, muzikālajā apvienībā arvien piesaistīti dažādi mākslinieki, kuri katram koncertam piešķīruši citādu skanējumu un vizuālo atmosfēru. Grupas uzstāšanos papildinās arī īpašs vizuālais noformējums un projekcijas. Apmeklētājiem kāpu zonā būs iespēja justies apgarotiem, veldzējoties skaistās mūzikas harmonijā.
 
Muzikāli mūs pārsteigs arī apvienība Rubenis, Eihmanis un Helmss, kurā īpaši šī gada Positivus festivālam apvienojušies ģitārists Edgars Rubenis, bundzinieks Edgars Eihmanis un kādreizējās grupas Aparāts līderis dānis Pēteris Helmss. Būtiska loma apvienības priekšnesumā būs improvizācijai, eksperimentiem ar skaņu un laiku.
 
Svema, kurā spēlē arī Latvijas shoegaze žanra pamatlicēji, mūziķi Ints Barkāns un Sergejs Jaramišjans, ar savu hipnotizējoši atvērto, melodisko skanējumu stāsta atklāti par dzīvi un “Gaismas jūtīgajiem materiāliem”, kas ir viņu šā gada maijā izdotais albums. Ar dziesmu tekstiem krievu valodā grupa veido vienotu hipnotiski plūstošu un sapņainu skanējumu ar neatvairāmu eksistenciālu skumju piesitienu.
 
Tāpat Dabas skatuves muzikālo sadaļu krāšņāku padarīs grupas Saule, ENIYE, Momend, Kasetes, Laima Dimanta, Waterflower, Colin Johnco un dziesminiece Alise Joste, kā arī unikāli VJ seti - Y Silent, Indriķis Ģelzis. Īpašu performanci sestdienas naktī piedāvās VJ apvienība VJ’s Take The Lead, kuras sastāvā redzēsim Kodek, ansis, VJ INA VARE, VJ Linda Konone, kā arī VJ Katrīna Neiburga.
 
Par smaidiem un labām emocijām šogad rūpēsies Improvizācijas teātris N20, Comedy Latvia, Art-i-Šok, Nerten un Rīgas Improvizācijas Teātris. Rīta izkustēšanos jau otro gadu nodrošinās I-DEJAS Māja, dejas baudījumam palīdzēs ļauties Katrīnas Albužes laikmetīgās dejas izrāde “Kurp Es”, savukārt Dirty Deal teatro radošā komanda piedāvās vienu no savām 2014. gada spilgtākajām izrādēm – “Dienas Varonis”, režisors Ģirts Šolis.
 
Festivāla trīs dienu biļete bez teltsvietas maksā EUR 57 un ar teltsvietu EUR 63. Biļetes nopērkamas www.positivusfestival.com, „Biļešu Serviss” kasēs un Nordea bankomātos. Tuvojoties festivālam, biļešu cena pieaugs.
 
Positivus festivālā šogad uzstāsies:
KRAFTWERK
BASTILLE
ELLIE GOULDING
ELBOW
THE KOOKS
THE 1975
DAUGHTER
CHET FAKER
LAURA MVULA
JUNIP
TEMPLES
ANNA CALVI
OF MONTREAL

THE HORRORS
YOU ME AT SIX
FUTURE ISLANDS
ALUNAGEORGE
NONONO
A TRAK
KING CHARLES
KID KARATE
CHERUB
BIRTH OF JOY
JUST BLAZE
POMPEYA
FM BELFAST
AND SO I WATCH YOU FROM AFAR

Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot