Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Štirlics dosies pa gaiteni Rīgā

"Tikai līdz 9. decembrim! Pirmās 350 biļetes uz izrādi "Štirlics iet pa gaiteni", kurā piedalās populāri Krievijas teātra un kino aktieri, pieejamas par neticamu cenu – no 10 līdz 20 eiro. 

Pirmo reizi Latvijā – pazīstamais Teatr.doc no Maskavas. Sestdien,16. februārī Rīgas Kongresu namā notiks izrāde “Štirlics iet pa gaiteni”. Tā ir emocionāli nostalģiska komēdija par neizturamu sievietes mīlestību un neizturamām vīriešu fantāzijām valstī, kur Štirlics vēl joprojām ir galvenais varonis-mīļākais. Izrāde par mums pašiem ir domāta mums – visiem, kuri auguši un dzīvojuši milzīgajā valstī. Aktieru izpildījums ir ekscentrisks un lirisks, tas balansē uz teātra huligānisma un smalkas psiholoģijas asmeņa. Aktieri izspēlē stāstu tik spēcīgi un dziļi, it kā sižets izvērstos nevis “hruščovkā”, bet gan Šekspīra traģēdijas ārēs.

Teatr.doc izrādes “Štirlics iet pa gaiteni” pirmizrāde notika 2018. gada 22. jūnijā. Jeļenas Ševčenko iestudējums pēc Allas Sokolovas slavenās lugas “Farjatjeva fantāzijas” guvis neiedomājamu atsaucību skatītāju vidū
 Biļetes pieejamas šajā vietnē un visās Biļešu serviss tirdzniecības vietās.