logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Brīnumainā Harija Potera filmu mūzika jau šoruden Rīgā

10.oktobra vakarā Arēna Rīga pārvērtīsies brīnumainā Harija Potera pasaulē, kuru uzburs Londonas filharmonijas un simfoniskais filmu mūzikas orķestris, kopā ar atzītiem solistiem, kori, kā arī oriģinālajiem aktieriem. To visu papildinās pirmklasīgas skaņu, gaismas un lāzeru tehnoloģijas. 

SIA BIĻEŠU SERVISS informē par darba laikiem pirmssvētku un svētku laikā

Lai mierīgs pirmssvētku laiks darbos un patīkams atpūtas laiks svētkos!

IGO koncerts Padures muižā

Pirmo reizi pie mums Padures muižā netālu no Kuldīgas viesosies Igo kopā ar komponistu, pianistu Jāni Strazdu un perkusionistu Aini Zavacki. 

Ar 'Sparks' radītu filmu atklās šī gada Kannu filmu festivā

Kļuvis zināms, ka prestižo Kannu kinofestivālu šogad atklās ar filmu–mūziklu "Anete" (Annette), kurai ne tikai sacerējuši mūziku, bet arī uzrakstījuši scenārija grupas "Sparks" brāļi – Rons un Rasels Meili.

Grupas Apvedceļš zaļumballe Padures muižā

Koncerts notiks uz muižas dārza terases, tāpēc vietas pietiks visiem un būs arī kur padancot.

Gastronome Grilbārs jūras velšu branči - līdzņemšanai vai ar piegādi mājās!

Gastronome piedāvātie brokastu jūras velšu branči pieejami katru dienu - veiciet pasūtījumu līdz 15:00 un saņemiet brančus jau nākošajā dienā!

'Omāru vakariņas' no Gastronome Grilbāra

Katru ceturtdienu Gastronome Grilbārs piedāvā visu gardēžu tik iecienītās “Omāru vakariņas” līdzņemšanai vai ar piegādi mājās

Nākampavasar “Hanzas Peronā” uzstāsies “Sparks”

Nākamā gada 6.maijā Rīgas koncertzālē “Hanzas Perons” notiks grupas “Sparks” koncerts. Viena no visstilīgakajām pasaules popmūzikas apvienībām uzstāsies sava jaunākā albuma “A Steady Drip, Drip, Drip” koncertturnejas ietvaros.

Igaunijā norisināsies biatlona pasaules kausa etaps

Pirmajām 1000 biļetēm ir spēkā atlaide!

SIEVIEŠU STAND UP

Ja vēlaties uzzināt, par ko domā sievietes, tiekamies “Sieviešu stand-up”!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 30. jūnijam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.09.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Stelpē šajā nedēļas nogalē FIM Pasaules Čempionāts motokrosā blakusvāģiem!

28./29.jūlijā, vienā no skaistākajām mototrasēm, Sporta un atpūtas parkā „Pīlādžu mototrase”, Stelpē, Vecumnieku novadā, jau ceturto gadu pēc kārtas norisinās FIM Latvijas Grand Prix PasaulesČempionātsblakusvāģiem un Eiropas Čempionāts kvadricikliem, kurš pulcē Pasaules un Eiropas spēcīgākos un ātrākos motosportistus.

Šajā sezonā startam Pasaules Čemponāta posmam Stelpē pieteiktas 36 blakusvāģu ekipāžas, to skaitā Latvijas ekipāža Rozenbergs Kristaps ar līdzbraucēju Aļeksējevu Lotāru, kā arī Gorbeņko Didzis ar līdzbraucēju no Igaunijas- Koiv Tanel. Par svarīgiem punktiem kopvērtējumā noteikti cīnīsies Etienne Bax ar titulēto Latvijas motosportistu Kaspars Stupeli un Igaunijas komanda- Kert Varik ar latvieti Lauri Daideri. Ar 31.starta numuru trasē redzēsim vēl vienu Igaunijas- Latvijas ekipāžu Margo Sonn un Artūru Linteru.

Pēc aizvadītajiem deviņiem Pasaules Čempionāta posmiem par pārliecinošiem sacensību līderiem, ar 384 punktiem kļuvuši Marvin Vanluchenen ar līdzbraucēju Ben Van Den Bogaart otrajā vietā, ar 318 punktiem Koen Hermans/ Nicolas Musset, bet trešajā vietā Etienne Bax/ Kaspars Stupelis- 297 punkti.
Pašreiz piekto vietu kopvērtējumā ieņem igaunis Kert Varik ar Lauri Daideri.

Šīm sacensībām noslēdzoties noskaidrosim 2018. gada Eiropas Čempionu kvadricikliem, jo šis būs pēdējais posms Eiropas Čempionātam. Startam sacensībām pieteikti 28 braucēji, to skaitā čempionāta līderis, norvēģis- Christopher Tveraen, kopvērtējumā igauni Kevin Saar apsteidzot par 7 punktiem. Kvadriciklu klasē Latviju pārstāvēs: Emīls Sigājevs, Matīss Palēvičs,Valērijs Kuzmins un Jānis Saldavs. Sacensībās noteikti pievērsīsim uzmanību un atbalstīsim sportisti ar 116.starta numuru no Lietuvas- Austeja Tamuliunaite.

Paralēli Pasaules un Eiropas Čempionātam norisināsies starptautiskas sacensības citās blakusvāģu klasēs, t.sk.:
b/v Seniori, b/v Veterāni, b/v ar gaisa dzesēšanu, b/v Juniori, b/v Vēsture, b/v Bērni.

28. jūlija vakarā pēc spraigās kvalifikācijas sacensību dienas „Pīlādžu mototrases” nakts balle, kur uzstāsies 3LIVE PROJECT (dīdžejs [Ex] da Bass, trompetists Normunds Piesis un perkusionists Einārs Latiševs). Vakara pasākumu iesildīs un noslēgs DJ Alvis Still.

• Biļetes iepriekšpārdošanā biļešu servisa kasēs kā arī Pasaules Čempionātā uz vietas.
• Skatītājiem kempings tiks atvērts no 27. jūlija pulkstens 12:00
• Sacensību sākums sestdien, 28. jūlijā, no 10:00
• Sacensību svinīgā atklāšana svētdien, 29. jūlijā, 11:15
• Finālbraucienu sākums svētdien, 29. jūlijā, 12:30
• Sīkāka informācija www.piladzis.lv
• Uz finālbraucienu sākumu svēdien aicinām ierasties laicīgi!