Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Stelpē šajā nedēļas nogalē FIM Pasaules Čempionāts motokrosā blakusvāģiem!

28./29.jūlijā, vienā no skaistākajām mototrasēm, Sporta un atpūtas parkā „Pīlādžu mototrase”, Stelpē, Vecumnieku novadā, jau ceturto gadu pēc kārtas norisinās FIM Latvijas Grand Prix PasaulesČempionātsblakusvāģiem un Eiropas Čempionāts kvadricikliem, kurš pulcē Pasaules un Eiropas spēcīgākos un ātrākos motosportistus.

Šajā sezonā startam Pasaules Čemponāta posmam Stelpē pieteiktas 36 blakusvāģu ekipāžas, to skaitā Latvijas ekipāža Rozenbergs Kristaps ar līdzbraucēju Aļeksējevu Lotāru, kā arī Gorbeņko Didzis ar līdzbraucēju no Igaunijas- Koiv Tanel. Par svarīgiem punktiem kopvērtējumā noteikti cīnīsies Etienne Bax ar titulēto Latvijas motosportistu Kaspars Stupeli un Igaunijas komanda- Kert Varik ar latvieti Lauri Daideri. Ar 31.starta numuru trasē redzēsim vēl vienu Igaunijas- Latvijas ekipāžu Margo Sonn un Artūru Linteru.

Pēc aizvadītajiem deviņiem Pasaules Čempionāta posmiem par pārliecinošiem sacensību līderiem, ar 384 punktiem kļuvuši Marvin Vanluchenen ar līdzbraucēju Ben Van Den Bogaart otrajā vietā, ar 318 punktiem Koen Hermans/ Nicolas Musset, bet trešajā vietā Etienne Bax/ Kaspars Stupelis- 297 punkti.
Pašreiz piekto vietu kopvērtējumā ieņem igaunis Kert Varik ar Lauri Daideri.

Šīm sacensībām noslēdzoties noskaidrosim 2018. gada Eiropas Čempionu kvadricikliem, jo šis būs pēdējais posms Eiropas Čempionātam. Startam sacensībām pieteikti 28 braucēji, to skaitā čempionāta līderis, norvēģis- Christopher Tveraen, kopvērtējumā igauni Kevin Saar apsteidzot par 7 punktiem. Kvadriciklu klasē Latviju pārstāvēs: Emīls Sigājevs, Matīss Palēvičs,Valērijs Kuzmins un Jānis Saldavs. Sacensībās noteikti pievērsīsim uzmanību un atbalstīsim sportisti ar 116.starta numuru no Lietuvas- Austeja Tamuliunaite.

Paralēli Pasaules un Eiropas Čempionātam norisināsies starptautiskas sacensības citās blakusvāģu klasēs, t.sk.:
b/v Seniori, b/v Veterāni, b/v ar gaisa dzesēšanu, b/v Juniori, b/v Vēsture, b/v Bērni.

28. jūlija vakarā pēc spraigās kvalifikācijas sacensību dienas „Pīlādžu mototrases” nakts balle, kur uzstāsies 3LIVE PROJECT (dīdžejs [Ex] da Bass, trompetists Normunds Piesis un perkusionists Einārs Latiševs). Vakara pasākumu iesildīs un noslēgs DJ Alvis Still.

• Biļetes iepriekšpārdošanā biļešu servisa kasēs kā arī Pasaules Čempionātā uz vietas.
• Skatītājiem kempings tiks atvērts no 27. jūlija pulkstens 12:00
• Sacensību sākums sestdien, 28. jūlijā, no 10:00
• Sacensību svinīgā atklāšana svētdien, 29. jūlijā, 11:15
• Finālbraucienu sākums svētdien, 29. jūlijā, 12:30
• Sīkāka informācija www.piladzis.lv
• Uz finālbraucienu sākumu svēdien aicinām ierasties laicīgi!