Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Steidzaties izdevīgi nopirkt biļetes uz koncertu

No 19. līdz 22. decembrīm Jums ir iespēja pērkot 2 un vairāk biļetes, saņemt 50% atlaidi!
Divas biļetes par vienas biļetes cenu!
Pērkot biļetes, neaizmirstiet ievadīt kodu: decembris22

SERGEJS ZIKOVS
NATAĻJA UDALOVA
(Sanktpēterburga)
„Ļeņingradas vakari”

22.decembrī, pulksten 19.00
Rīgas Kongresu namā
 
Šajā priekšsvētku vakarā, rīdzinieku iemīļotie Sanktpēterburgas mākslinieki, Sergejs Zikovs un Nataļja Udalova dāvās jums iespēju apmeklēt lielisko Ļeņingradas komponistu –Benjamiņa Basnera, Andreja Petrova, Vasilija Solovjeva-Sedova, Izaka Švarca un citu labāko dziesmu programmas pirmatskaņojumu. Autori šo  mūziku komponēja iedvesmojoties no Ziemeļu Palmiras skaistuma, lieliskuma, vēstures un kultūras. Ļeņingradas perioda laikā, dzīvojot pilsētā pie Ņevas, viņi mācījās un komponēja .
Viņi bija ļoti dažādi dzīvē un daiļradē. Dažādas noskaņas, dzeja, muzikālie žanri un stili, dažādi autoru likteņi. Neraugoties uz to, no viņu daiļrades tika viegli  izveidota kopīga koncertprogramma. Tāpēc, ka šo dziesmu pamatā ir viena unikāla komponistu skola, viena mīlestība uz Pilsētu, uz Valsti, Cilvēkiem un vienmēr uz Viņu – vienīgo sievieti!
Sanktpēterburgas mākslinieki, muzikālā ansambļa pavadījumā, izpildīs visu paudžu iemīļotās „zelta ” dziesmas no slavenām kinofilmām - liriku, romances un šlāgerus.