Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

ŠODIEN SĀKAS 13. POSITIVUS FESTIVĀLS

Šodien plkst. 12:00 sākas Positivus festivāls, kas 26. un 27. jūlijā jau 13. reizi norisināsies Salacgrīvā. Festivāla pirmajā dienā uzstāsies The 1975, Disclosure ar DJ setu, Cut Copy, Elderbrook, ansis, Daddy Was A Milkman, Edavārdi, Viņa un daudzi citi, savukārt jau rīt Positivus apmeklētāji varēs baudīt Underworld, Royal Blood, Superorganism, Ivan Dorn, Ewert And The Two Dragons un citu aktuālu mākslinieku uzstāšanos. 

Plašs piedāvājums gaidāms arī jaunajā deju zonā TERITORIJA X, kā arī uz Piena svētku skatuves. Visu festivāla programmu un uzstāšanās laikus var aplūkot un lejupielādēt festivāla mājas lapā sadaļā Programma, kā arī mobilajā lietotnē Positivus Festival '19, kas bez maksas pieejama App Store un Google Play veikalos.

Lai izvairītos no drūzmēšanās un stāvēšanas rindās Salacgrīvā, divu dienu ieejas biļetes pret festivāla aprocēm var apmainīt arī Positivus oficiālajā aproču punktā Rīgā, kas atrodas tirdzniecības parkā ALFA un šodien darbosies no plkst. 10:00 līdz 20:00. Savukārt vienas dienas biļetes un VIP biļetes pret festivāla aprocēm apmainīt varēs tikai festivāla CHECK-IN teltī pie galvenās  ieejas. Tiem, kuri biļetes iegādājušies ar ISIC kartes atlaidi, mainot biļeti pret aproci, obligāti jāuzrāda sava ISIC karte.

Positivus festivālā arī filmas un aizraujoša programma bērniem

Papildus bagātīgai mūzikas programmai Positivus festivāls katru gadu piedāvā arī aizraujošu un vērtīgu kino saturu. Kāpās izvietotajā un priežu ieskautajā kinoteātrī šovasar saimniekos Kino Bize, aicinot noskatīties rūpīgi atlasītas filmas un piedalīties diskusijās ar filmu veidotājiem. Festivāla pirmajā dienā kino teltī varēs noskatīties Latvijas Kultūras akadēmijas Nacionālās filmu skolas studentu īsfilmas, filmas “B klases filma – iekāre un mūzika Rietumberlīnē” (“B-Movie: Lust & Sound in West-Berlin 1979–1989”), “90. gadu vidū” (“Mid90s”), pašmāju hītu “Blakus” (pēc seansa satiekot arī filmas režisori Alisi Zariņu un galvenās lomas atveidotāju aktrisi Antu Aizupi), kā arī filmu “Eņģelis” (“El Angel”) un leģendāro mūziklu “Breolīns” (“Grease”).

Positivus var droši apmeklēt kopā ar bērniem – līdz 10 gadu vecumam ieeja festivālā ir bez maksas. Festivāla jaunākos apmeklētājus īpaši izveidotajā Bērnu salā gaida lieliska atpūtas, izklaides un zinātkāres rosināšanas programma. Privātās pirmsskolas izglītības iestādes Laumiņas Rezidence fantastiskās laumiņas darīs visu, lai bērni lieliski pavadītu laiku, kā arī justos droši un aprūpēti abās festivāla dienās. Bērnu salā var atrasties bērni no 3 līdz 12 gadu vecumam uz laiku ne ilgāku par 4 stundām. Ieejas maksa ir 7 eiro, abonements uz abām dienām – 10 eiro. Piektdien Bērnu sala darbosies no plkst. 12:00 līdz 22:00, savukārt sestdien – no plkst. 10:00 līdz 22:00.  

Festivāla māksliniekus varēs sastapt arī Radio SWH Happy Land chill zonā, kur tie viesosies uz sarunām ar Kasparu Breidaku. Šeit atvilkt elpu starp koncertiem un dažādām aktiviātēm varēs arī ikviens festivāla apmeklētājs.

Festivālā būs tirdziņš un plaša ēdinātāju izvēle

Katru gadu neatņemama Positivus sastāvdaļa ir arī priežu ieskautais  festivāla tirdziņš, kurā iegādājami dažādi apģērbi, aksesuāri un citas stilīgas un aktuālas lietas un pakalpojumi, kas lieliski papildina festivāla apmeklētāju tēlu. Šajā nedēļas nogalē tirdziņā sastapsim tādus modes zīmolus un veikaliņus kā kā Hebe, ZIB, M50, Blank Blank, Happeak, Be-with, Bumm Bag, Kuma Design un citus. Savu festivāla stilu varēs papildināt arī ar tetovējumiem, ko var uzklāt gan uz ādas, gan apģērba, gan dažādiem ziedu matu rotājumiem un citiem aksesuāriem.

Savukārt izsalkumu divu dienu garumā palīdzēs remdēt daudzveidīgs un plašs ēdinātāju klāsts. Positivus Food Court jeb ēdināšanas zonā gardas maltītes visām gaumēm šoreiz gatavos tādi ēdinātāji kā Pica Lulu, Meat Chef, Woki Toki, Turkebab, Grill & Wine, Trick Truck, Narvesen, Fresh Cafe and Smoothie Bar, Kaķu māja un citi.

Kas jāzina, ierodoties festivālā

Lai Salacgrīvā ērti nokļūtu līdz festivāla autostāvvietai un Telšu pilsētiņai, autovadītāji tiek aicināti rūpīgi sekot ceļa malā uzstādītajām festivāla norādēm. Telšu pilsētiņa būs atvērta no piektdienas plkst. 9:00 līdz svētdienas plkst. 15:00. Ieejas biļete Telšu pilsētiņā ir derīga tikai kopā ar derīgu festivāla ieejas biļeti vai aproci. Ja iegādāta festivāla biļete tikai vienai dienai, Telšu pilsētiņā var pavadīt attiecīgo dienu un tai sekojošo nakti.

Autostāvvietas biļete vienreizējai iebraukšanai maksās 6 eiro. Uz abām festivāla dienām autostāvvietas abonements ar neierobežotu iebraukšanu un izbraukšanu maksās 10 eiro. Motocikla stāvvietas cena par vienu iebraukšanas reizi ir 5 eiro, bet abonements abām festivāla dienām ar neierobežotu iebraukšanu un izbraukšanu 10 eiro.

Festivāla oficiālajā autostāvvietā ir aizliegts uzsliet teltis vai nojumes, izmantot grilu un citas ēst gatavošanas ierīces, taču nakšņošana automašīnā ir atļauta.
 
Uz festivālu ērti doties arī ar Positivus Ekspresi speciāli autobusi kursē no pieturvietas Rīgā līdz pat festivāla teritorijai Salacgrīvā. Autobusi no pieturvietas pie tirdzniecības parka ALFA piektdien atties plkst. 8:00 un 13:30, bet sestdien plkst. 10:00. Positivus Ekspresis atpakaļ uz Rīgu dosies svētdien, 28. jūlijā, plkst. 01:30, 10:30 un 14:30.