Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
SATIKSMES IEROBEŽOJUMI LUCAVSALĀ 6. AUGUSTĀ

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

SATIKSMES IEROBEŽOJUMI LUCAVSALĀ 6. AUGUSTĀ

Saistībā ar Rammstein koncertu Lucavsalā 6. augustā ir noteikti sekojoši satiksmes un apstāšanās ierobežojumi. Pasākuma organizatori aicina sekot līdzi norādēm. Ar koncerta noteikumiem iespējams iepazīties arī http://www.fbi.lv/ mājas lapā.

No otrdienas, 6. augusta līdz 7. augustam:

 - no plkst. 7.00 līdz plkst. 1.00 Mūkusalas ielā, posmā no Akmeņu ielas līdz Bauskas ielai, tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana, kā arī atstātie transportlīdzekļi tiks piespiedu kārtā pārvietoti ar autoevakuatora palīdzību uz tuvāko stāvēšanai atļauto vietu (izņemot transportlīdzekļus ar pasākuma organizatora atļaujām);

-  no plkst. 8.00 līdz plkst. 1.00 tiks aizliegta kuģošanas līdzekļu tauvošanās un enkurošanās Mazajā Daugavā;

- no plkst. 15.00 līdz plkst. 1.00 tiks slēgta kuģošanas līdzekļu satiksme Mazajā Daugavā (izņemot pasākuma organizatora kuģošanas līdzekļus);

- no plkst. 23.00 līdz 1.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot operatīvo transportu, sabiedrisko transportu, transportlīdzekļus ar pasākuma organizatora atļaujām, iedzīvotājus un uzņēmumus, kuri atrodas ielas slēgtajā posmā) Mūkusalas ielā, posmā no Akmeņu ielas līdz Bauskas ielai;

Pēc koncerta pasažieru uzņemšanai divās vietās būs atļauts stāvēt takšiem – no Mūkusalas apļa uz Mūkusalas ielu virzienā uz Bausku, un no Mūkusalas apļa uz Mūkusalas ielu virzienā uz Akmens tiltu.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju  nodrošinās kontroli sadarbībā ar SIA “RAW”, lai tiktu ievērots aizliegums koncerta norises gaisa telpu izmantot neiesaistītai gaisa satiksmei, droniem, radio vadāmajiem lidmodeļiem (īslaicīgi ierobežotā lidojumu zona “RAMMSTEIN” augstumā no zemes (GND) līdz 2000 pēdām (ft) AMSL ar rādiusu 0,54 jūras jūdzes (NM) un šādām centra koordinātām: 56°55`41"N 024°07`07"E).

K SENUKAI veikals darbosies kā parasti un tam blakus esošā autostāvvieta būs pieejama tikai veikala K SENUKAI klientiem ne ilgāk kā 1h.