Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Sadarbībā ar festivālu Laba Daba Rīgā atklās jaunu brīvdabas koncertu norises vietu


Sadarbojoties starptautiskajam mūzikas festivālam LABA DABA un kultūras telpai Autentika, 15.jūnijā tiks atklāta jauna vasaras brīvdabas skatuve Rīgā. Trešdien, 15.jūnijā plkst. 19.00 kā pirmie uz jaunatklātās skatuves kultūras telpā Autentika Bruņinieku ielā 2 uzstāsies mūziķi Roberts Gobziņš un Resnie Putni. Pasākumā Gobziņš spēlēs arī kā Dj pēc koncerta, būs gardi dzērieni un ēdieni, biļetes ar atlaidi uz festivālu LABA DABA. Ieeja pasākumā bez maksas. 
 
Iestājoties vasaras sezonai, kultūras telpa Autentika uzsāks darbus pie brīvdabas terases būvniecības, lai jau šovasar piedāvātu saviem apmeklētājiem iespēju baudīt pasākumus ne tikai iekštelpās, bet arī svaigā gaisā. Kamēr noritēs darbi pie terases būvniecības, sadarbībā ar mūzikas festivālu Laba Daba tiek atklāta vasaras skatuve Autentika pagalmā. Koncerti uz vasaras skatuves norisināsies katru nedēļu. 
 
Ik trešdienu uzstāsies dažādas vietējās un ārvalstu mūzikas apvienības, lielā daļā koncertu ietverot arī starptautiskā mūzikas festivāla LABA DABA dzirdētos un gaidāmos mūziķus. Pirmais koncerts notiks 15.jūnijā ar Roberta Gobziņa un Resno Putnu uzstāšanos, kas festivālā viesojušies jau vairākkārt. Pašu Gobziņu noteikti var dēvēt par vairāku mūzikas žanru Latvijā aizsācēju. Viņš bija viens no pirmajiem, kas Latvijā aizsāka repu un Dj elektroniskā stila mūziku. Šobrīd Roberts Gobziņš nodarbojas ar Dj-ošanu, piedalās citos latviešu un Baltijas valstu mākslinieku projektos, kā arī uzstājas grupas Roberts Gobziņš un Resnie Putni sastāvā.
 
Resnie Putni ir atraktīvs kolektīvs R.Gobziņa vadībā ar savdabīgu pieeju mūsdienu pasaulei. Kolektīvs orientēts uz populāru dziesmu izpildi ska ritmos. Līdztekus jaunajām un jau popularitāti iemantojušām dziesmām (Resnie putni, Eh, jubilār, Tītari u.c.) koncertā skanēs arī tādas publikā iemīļotas dziesmas kā Vilkam govs nokoda kāju, Man saujā benzīns u.c. Jāpiemin, ka tas nebūs koncerts klasiskā izpratnē - ikviens tiks iesaistīts dejot un dzīvot līdzi. 
 
15.jūnija koncertā būs iespēja iegādāties arī starptautiskā mūzikas festivāla Laba Daba, kas norisināsies no 5.-7.augustam ''Ratniekos'', biļetes par īpašu cenu. 
 
Kultūras telpa Autentika durvis vēra 2016.gadā, un ir ieguvusi negaidīti lielu apmeklētāju pulku. Šobrīd Autentika atvērta uz konkrētiem pasākumiem, par kuriem informācija atrodama Facebook kontā: www.facebook.com/autentika.b2, bet, līdz ar terases atklāšanu jau vēlāk šajā vasarā, tā strādās katru dienu. Informācija par terases atklāšanas svētkiem sekos. Kopš atvēršanās Autentikā aizvadīti gan vietējo, gan ārvalstu mūziķu koncerti, elektroniskās mūzikas pasākumi, izstādes un tirdziņi. Vairāk informācijas par pirmo koncertu: https://www.facebook.com/events/1694929050769405/