Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
Rīgā uzstāsies leģendārais reperis  GZA

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Rīgā uzstāsies leģendārais reperis GZA

5. martā klubā "One one" Eiropas tūres "Liquid Swords 2019" ietvaros uzstāsies reperis GZA, īstajā vārdā Harijs Graiss (Gary Grice ) – visvecākais no "Wu-Tang Clan" dibinātājiem, informē portāls balticevents.info.

GZA (tiek izrunāts kā Jizza– hiphopa leģenda, viens no populārās hiphopa komandas Wu-Tang Clan dibinātājiem, sniegs vienīgo koncertu Rīgā. Ar viņa piedalīšanos grupā vien jau pietiek, lai nosauktu jebkuru uzstāšanos par notikumu. Mūziķa bagāžā, neskaitot darbu grupā, soloprojektus, savu grupas partneru albumu ierakstus, ir gandrīz visu Wu-Tang Clan klipu režija. Viņš turpina filmēt arī citiem izpildītājiem.
 

GZA ir gudrinieks-filosofs, komiksu un Austrumu cīņu fans, neuzkrītoša, bet fantastiski smalka stila īpašnieks. Viņš ir ierakstījis pašu galveno soloalbumu Wu-Tang vēsturē, izcilo "Liquid Swords", un jau ar to izpelnījās cieņu.

Kopā ar RZA viņš diezgan cienīgi parādījās Džima Džarmuša filmā "Kafija un cigaretes". 2005. gadā kopā ar DJ Muggs no "Cypress Hill" GZA izlaida plati "Grandmasters" un beidzot saņēma jūsmīgas atsauksmes un sasniedza izcilus pārdošanas rezultātus.

Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visas Biļešu Serviss kasēs.