Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
Rīgā uzstāsies krievu reperis Ļoša Svik

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Rīgā uzstāsies krievu reperis Ļoša Svik

10. maijā naktsklubā Studio 69 uzstāsies krievu reperis Ļoša Svik, informē portāls balticevents.info.

Svik — dzimis Jekaterinburgā. Kādreiz arī sācis ar battle uzstāšanām, pēc tam vairākus gadus neveiksmīgi rakstīja tieši liriskās dziesmas. 2017. gada beigās mākslinieks sācis veidot jau populāro uz doto brīdi hause rap mūzikas stīlu un jau uzreiz pēc pirma darba “Ja hoču tancevatj” («Я хочу танцевать») mūziķis kļūva par VKontakte servisa plejeru jauno varoni,

Savas kajeras laikā mūziķis paspēja pastrādāt ar tādiem māksliniekiem, kā Homie, Vnuk, Dramma, 4atty aka Tilla un vēl daudziem citiem izpildītājiem. Pats reperis darba sākumā raksturoja savu mākslu, kā brīvo stīlu bez konkrētiem ierobežojumiem, kas nāk no sirds un no dvēseles.  

Ar laiku Svika darbos mainījas skaņa: tas nebija nepartrauktais reps klasiskā izpratnē, bet vairāk dance hall un melanholiska hiphopa sinteze. Pēdējais darbs ar nosaukumu “Samoljoti” («Самолеты») divu mēnešu laikā ir savācis vairāk nekā 8 miljonu skatījumu Youtubā.
 

Rīgā Svik izpildīs savus labākus darbus, kā arī prezentēs pavisam jauno materiālu. Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.