Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
Rīgā uzstāsies dziedātājs Gļebs Samojlovs

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Rīgā uzstāsies dziedātājs Gļebs Samojlovs

23. februārī uz Studio 69 uzstāsies krievu roka zvaigzne Gļebs Samojlovs un grupa «The Matrixx» ar jaunu koncertprogrammu «Agata Kristi – Tumsa puse», informē portāls balticevents.info. 

Grupa «Agata Kristi» spēja kļūt ne tikai par populārāko muzikālu kolektīvu Krievijā, bet arī paspēja arī aiziet prom no skatuves tieši laikā. 2010. gadā piedzima jaunais muzikālais kolektīvs ar jauno stilu un pieeju - «Gļebs Samojlovs & The Matrixx».
Tieši Samojlovs bija «Agata Kristi» grupas līderis un vairāku dziesmu autors. Arī grupas laikā Gļebs vienmēr praktizēja savu solo mākslu  
 


“Gļebam dažreiz neko nevajadzēja, izņemot mākslu – atcerējās bijušais «Agata Kristi» direktors, - tāpēc viņš arī ir ģēnijs. Viņš var vairākās nedēļas sēdēt mājās ar ģitāru, klavierēm un alkoholu, nejūtot neko un nevienu apkārt. Visas sievietes, kas bija kopā ar viņu, gāja prom, jo pietrūka vīra uzmanības. 

Pēc pēdējā «Аgatas» koncerta Samojlova brāļi ļoti ilgu laiku klusēja un tikai 2015. gadā saka kustēties, organizējot koncertus.
Uz koncerta Rīgā Gļebs Samojlovs izpildīs labākas un neizpildītas «Agata Kristi» dziesmas. Biļetes uz koncertu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.