Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Rīgā uzstāsies dziedātājs Aleksandrs Revva un dj Fedor Fomin19. jūlijā uz First МИР naktskluba skatuves uzstāsies dziedātājs Aleksandrs Revva, informē portāls balticevents.info. Kopā ar dziedātāju uz skatuves ar savu dj setu uzstāsies maskavas didžejs Fedor Fomin.

Šodien Aleksandrs visu laiku ir aizņemts ar savu raidījumu un televīzijas projektu filmēšanām. Šobrīd Revva veiksmīgi apvieno savas kino un raidījumu darbības ar mūzikas koncertiem.

Pats viņš ir Comedy Club parstāvis, kur kopš 2006 gada uzstājās duetā kopā ar humoristu Mihailu Galustjanu. Bet ļoti daudz cilvēku pazīst Aleksandru ar projektu zem nosaukuma “Arthur Pirozhkov”, kurš koncertē ar interesantām dziesmām.

2015. gadā mākslinieks izlaida savu pirmo albūmu, bet jau 2016. gadā Arthur iznāk dziesma ar klipu “Kak Čeļentano”( «#КакЧелентано»), kur filmējās māksliniecie Orenella Muti un Revva galvenā lomā.

Atgādinām, kā 5. jūlijā bija jauna klipa “Alkogoļička” ("Алкоголичка") prezentācija un 3 dienu laikā video Youtubā ir savācis vairāk nekā 12 miljonu skatījumu.
 

Rīgā dziedātājs izpildīs savus labākus darbus, kā arī prezentēs pavisam jaunas dziesmas. Biļetes uz koncertu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.