Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Rīgā ar programmas 'Labākais un jaunais' pirmizrādi uzstāsies Irina Dubcova

Slavenā, spilgtā un daudzu iemīļotā Irina Dubcova Rīgā uzstāsies 27.maijā Kongresu namā. Dziedātāja publikai parādīs savu jaunu, spilgto koncertprogrammu “Labākais un jaunais”. Jūs kļūsiet par izcila šova lieciniekiem, kas atstās patīkamus, neaizmirstamus iespaidus un uzlādēs ar satriecošu enerģiju!

Irinas Dubcovas radošās darbības cienītāji vairākkārt ir lūguši vietējiem organizatoriem atkal organizēt viņas koncertu Rīgā. Šķiet, ka vietējo pielūdzēju sapnis drīz piepildīsies!
Dzejniece, komponiste, viena no spilgtākajām un interesantākajām Krievijas estrādes izpildītājām Irina Dubcova brauc uz Rīgu. Dziedātāja uzstāsies Kongresu namā ar jaunās programmas “Labākais un jaunais” pirmizrādi. Viņas gaidāmā uzstāšanās Rīgā – īsta dāvana gan deju kompozīciju cienītājiem, gan arī tiem, kuriem sirdij tuvas jutekliskas dziesmas.

Irina iekaro skatītājus burtiski ar pirmo dziesmu. Katrs viņas koncerts – tā ir aizraujoša un neaizmirstama izrāde, satriecoša enerģētika un patīkamas atmiņas! Rīgā jūs gaida profesionāls un spilgts šovs ar neatkārtojamu enerģiju un tikai dzīvo skaņu!
Koncerta laikā jūs pārcelsieties neaizmirstami burvīgā iemīļoto hitu gaisotnē: “Par viņu”, “Kam? Kāpēc?”, “Maskava – Ņeva”, “Mīli mani ilgi”, Ļuba – Mīlestība”, “Ēd. Lūdzies. Mīli”. Un, protams, koncertā neiztiks bez jaunām dziesmām.

Šodien Irina – Prēmijas “Muz TV”, “Zelta gramofona” ieguvēja, prēmijas “Gada dziesma” laureāte 15 reizes, prēmijas “Gada šansons” laureāte par hitu “Es arī viņu mīlu” (duetā ar Ļubovu Uspensku), Pirmā kanāla projekta “Zvaigžņu fabrika 4” un pārvērtību šova “Mats matā” uzvarētāja.

Ar augsto izpildīšanas meistarību, nevainojamo gaumi un repertuāru, miljoniem iemīļotā Irina nepārstāj uzlādēt ar savu enerģiju un pārsteigt ar radošajiem sasniegumiem! Par to jūs pārliecināsieties jau 27.maijā Rīgas Kongresu namā. Nāciet baudīt profesionālu uzstāšanos, jo visi Irinas Dubcovas koncerti ir tikai ar dzīvo skaņu, kas viņu padara vēl tuvāku saviem pielūdzējiem!

Uzmanību: par godu Jaungada Biļešu Maratonam  - ievadot atlaides kodu MARATONS  ir iespēja iegādāties biļetes ar 30% atlaidi! Akcija spēkā līdz 2017. gada noslēgumam!