Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
Rīgā ar jaunu programmu uzstāsies Stas Pjeha

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Rīgā ar jaunu programmu uzstāsies Stas Pjeha

24.maijā Rīgā, Kongresu namā notiks slavenā un populārā Krievijas estrādes dziedātāja Stasa Pjehas solo uzstāšanās. Stas Rīgas viesiem un iedzīvotājiem parādīs jauno programmu “Dziļums”, kuras ietvaros skanēs paši zināmākie hiti un dziedātāja jaunās kompozīcijas. Tikai un vienīgi dzīvā skaņa!

Koncerta programmā – iecienītie hiti “Esmu ar tevi”, “Viņa nav tava”, “Zaļais atvars”, “Vecais  stāsts”, “Līnija plaukstā” un daudzi citi. Mākslinieks dāvās pielūdzējiem spilgtu ar neaizmirstamiem iespaidiem un emocijām piepildītu vakaru.

Jaunā programmā – iecienītu un pilnīgi jaunu hitu, saskarsmes ar skatītājiem siltās gaisotnes un negaidītu pārsteigumu apvienojums. Mums visiem zināmās dziesmas izskanēs jaunā aranžējumā. Piemēram, Valērijas dziesmu “Rīga-Maskava” dziedātājs izpildīs groulā. Visa koncerta laikā ne mirkli nevarēs novērst skatienu no skatuves – pauzes starp dziesmām mūziķi aizpildīs ar dinamisku mūziku un nevainojamu bungu solo. Jūs gaida satriecošs šovs, neparasts skatuves risinājums, spilgti specefekti. Tā ir tika neliela daļa no tā, ko jūs redzēsiet, apmeklējot koncertu.

Mākslinieks iekaro skatītāju sirdis ar savu harizmu un liriskajām dziesmām par mīlestību. Viņa šī brīža viena no iecienītākajiem izpildītājiem statusu pastiprina daudzās balvas, starp kurām “Zelta gramofons”, “Muz-TV” prēmija, Russian Music Awards u.c.

“Man ir paveicies, ka esmu nevis teātra, bet skatuves mākslinieks, kur es patiesi esmu es pats, - atzīstas Stas, - man nepatīk šabloni un klišejas, kas vairāk atgādina izlikšanos, es vienmēr parādu pats sevi, laikam gan tieši ar to izraisot skatītāja uzticēšanos”.

Katra šī mākslinieka dziesma kļūst par ēteru un hitparāžu līderi. Harizmātisks un talantīgs, viņš nedzenas pakaļ zvaigžņu skandāliem un šokējošam imidžam. Jau daudzus gadus viņš ieņem stabilu headliner vietu uz popmūzikas  skatuves!

“Es pilnībā atklājos savam skatītājam. Man ir svarīgi, lai mēs apmainītos ar enerģiju. Man ir ļoti patīkami skatīties cilvēkiem acīs, dzirdēt viņu balsis, vērot kustības dejā. Tas ir nenovērtējami ikvienam izpildītājam! Un tieši tādu emociju dēļ es turpinu rakstīt, dziedāt un dzīvot…”.

Nāciet uz koncertu 24.maijā ar draugiem, ar savām otrajam pusītēm, ģimeni. Jo šis vakars būs piepildīts ar nepiespiesti draudzīgu atmosfēru un lielisku mūziku, kuru visiem īstas mākslas cienītājiem dāvās Stasa Pjehas lieliskā balss!

Uzmanību: par godu Jaungada Biļešu Maratonam  - ievadot atlaides kodu MARATONS  ir iespēja iegādāties biļetes ar 30% atlaidi! Akcija spēkā līdz 2017. gada noslēgumam!