Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
RAMMSTEIN IZDOD JAUNU ALBUMU

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

RAMMSTEIN IZDOD JAUNU ALBUMU

Neapturami un unikāli! Rammstein šodien izdevusi savu septīto albumu, kas nosaukts grupas vārdā “Rammstein”, saglabājot iemīļotos oriģinalitātes un provokāciju elementus 11 dziesmu garumā. Grupas 2019. gada stadionu tūres ietvaros plānoti 30 koncerti no kuriem lielākā daļa jau ir izpārdoti un vien neliels skaits biļešu atlicis uz 6. augusta koncertu Rīgā, Lucavsalā. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā. 

Ir pagājusi vesela desmitgade, kopš Rammstein izdevusi studijas ierakstu, taču pēdējo 30 gadu laikā nav bijusi neviena cita metāla grupa, kas būtu tik unikāla un neatkārtojama kā Rammstein. 

Albums iesākas ar singlu “Deutschland” - deviņu minūšu garu Vācijas vēstures opusu, kura laikā vokālists Tils Lindermans (Till Lindemann) vienlaikus iejūtas teicēja un provokatora lomā, šķietami neuzkrītoši pieminot Trešo reihu, Veimāras Republiku un Hindenburgas traģēdiju tikai viņam piemītošajā manierē. 

Viens no ierakstiem “Radio” albumā viennozīmīgi izceļas -  iespējams, ka Lindermana “mein radio” atkārtošanās savā nepārprotamajā baritona vokālā gluži nesaistās ar ģeniālu liriku, taču dziesma ir neapšaubāmi lipīga. “Sex” noteikti ir vēl viens grāvējs, kas pilns ar kantrī ģitāru skanējumu un neuzkrītošu “Personal Jesus” stila bungu ritmiem. Dziesmai piemīt laiski ritmiskas iezīmes, kas iepazīstina ar grupas jauno, lēnāko skanējumu, kuru Rammstein ir noslīpējuši līdz mirdzumam. Albuma pēdējais smagsvars ir “Puppe” - skaņdarbs, kas, šķietami izveidots, lai to atskaņotu, braucot smagā satiksmes plūsmā, lai pa atvērtu automašīnas logu atbaidītu visus cilvēkus.
Kamēr tik daudzas 90. gadu instrumentālas, jauno metāla tipa grupas ir aizslīdējušas nebūtībā, Rammstein un viņu nenogurdināmais skanējums ir palicis lojāls oriģinalitātei, apvienojot lipīgas lirikas ar grandioziem piedziedājumiem. Par šo faktu vien Rammstein ir pelnījuši aplausus - viņu albums ir nepārprotams triumfs.

Pasaules slavu Rammstein iemantojuši ar iespaidīgiem, līdz detaļām izstrādātiem un pirotehnikas elementiem bagātiem šoviem. Ikkatru koncertu caurvij nebeidzams sprādzienu un liesmu kokteilis, kurā katra nākamā dziesma grandiozitātē pārspēj nākamo. Rammstein ir viena no pēdējo desmitgadu kritiķu un klausītāju atzītākajām kulta rokgrupām pasaulē. Tāpat jāatzīmē, ka karjeras gaitā apvienība ir tikusi nominēta aptuveni 30 dažādām mūzikas balvām, tostarp divām Grammy, kā arī ir ieguvusi 10 Echo, divas Kerrang! un vienu MTV Europe Music balvu.