Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Profesionāļi apvieno pieredzes, lai vestu uzņēmējus un mārketinga vadītājus uz atbilstošāko ceļu digitālo iespēju džungļos.

Tiešā mārketinga aģentūra BREGARDS SIA, aicina uzņēmējus, vadītājus un zīmolvedības entuziastus uz interaktīvu, iedvesmojošu konferenci jeb praktisku izaugsmes ekspedīciju “Digital Jungle”, kas norisināsies 28. augustā no plkst. 9.00-17:30 K.K. fon Stricka Villā, A.Briāna ielā 9, Rīgā. Savā pieredzē un vērtīgos padomos dalīsies pieredzējuši pašmāju un ārvalstu mārketinga, līderības, publiskās runas un citu nozaru eksperti, kuri palīdzēs neapjukt plašajās digitālās pasaules iespējās, un pastāstīs kā sasniegt ilgtspējīgu un veiksmīgu zīmola identitāti digitālālajā vidē, kas savu plašo iespēju dēļ var līdzināties džungļiem.

Digitālo džungļu pasaulē atrast zīmolam piemērotāko ceļu palīdzēs tādi profesionāļi kā Marta Elste, Gatis Rozenfelds, Jānis Vērzemnieks, Māris Rudens, Daiga Ērgle, Thomas Bothe, Dominik Krzeslak, Signe Kļaviņa un citi, kuri vadīs lekcijas un meistarklases, dalīsies pieredzes stāstos, bet stāstnieka lomu pasākumā uzņemsies Valdis Melderis. Aģentūrā stāsta: “Esam apmeklējuši virkni konferenču un pasākumu par dažādām tēmām un vienmēr, mūsuprāt, ir pietrūcis punktiņš uz “i” līdz pilnībai, tādēļ nolēmām radīt kodolīgu un iespējami praktisku vienas dienas iedvesmas ekspedīciju digitālajā vidē. Kopā centīsimies atrast labāko ceļu veiksmīgai zīmola un vadītāja attīstībai. Eksperti savu pieredzi krājuši ar dažādu zīmolu attīstīšanu Latvijā (airBaltic, Lattelecom, Omniva, CircleK, Tele2, RedBull, u.c), kā arī veidojuši zīmolu stratēģijas un reklāmas kampaņas starptautiskā līmenī (Volkswagen, Nike, CocaCola, NASDAQ, u.c.).

Pasākuma mērķis ir dienas gaitā dalībniekiem sniegt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar digitālo risinājumu un iespēju veiksmīgu pielietošanu, kā arī vadītāja lomu organizācijas attīstībā. Piemēram, kādi ir priekšnoteikumi, lai zīmols būtu veiksmīgs digitālajā vidē? Kā izmantot lielo datu apjomu, ko mūsdienās sniedz tehnoloģijas? Kā vadītājam vai īpašniekam veidot savu personīgo zīmolu? Kā publiski uzstāties gan uz skatuves, gan digitālajā vidē, prezentējot savu pārstāvēto zīmolu?

Ikdienā konferences eksperti ieņem vadošus amatus tādos nozīmīgos uzņēmumos kā airBaltic, PINS, 4finance, Talentor, Tribe un citos. Lekcijas konferencē norisināsies latviešu un angļu valodās. Vairāk informācijas par konferences programmu un ekspertiem iespējams iegūt šeit: https://www.digitaljungle.lv/.

Gadījumā, ja radušies jautājumi par pasākumu vai ar to saistītām detaļām, lūgums sazināties ar:
Jāni Karānu
janis@bregards.com | 22322655