Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Profesionāļi apvieno pieredzes, lai vestu uzņēmējus un mārketinga vadītājus uz atbilstošāko ceļu digitālo iespēju džungļos.

Tiešā mārketinga aģentūra BREGARDS SIA, aicina uzņēmējus, vadītājus un zīmolvedības entuziastus uz interaktīvu, iedvesmojošu konferenci jeb praktisku izaugsmes ekspedīciju “Digital Jungle”, kas norisināsies 28. augustā no plkst. 9.00-17:30 K.K. fon Stricka Villā, A.Briāna ielā 9, Rīgā. Savā pieredzē un vērtīgos padomos dalīsies pieredzējuši pašmāju un ārvalstu mārketinga, līderības, publiskās runas un citu nozaru eksperti, kuri palīdzēs neapjukt plašajās digitālās pasaules iespējās, un pastāstīs kā sasniegt ilgtspējīgu un veiksmīgu zīmola identitāti digitālālajā vidē, kas savu plašo iespēju dēļ var līdzināties džungļiem.

Digitālo džungļu pasaulē atrast zīmolam piemērotāko ceļu palīdzēs tādi profesionāļi kā Marta Elste, Gatis Rozenfelds, Jānis Vērzemnieks, Māris Rudens, Daiga Ērgle, Thomas Bothe, Dominik Krzeslak, Signe Kļaviņa un citi, kuri vadīs lekcijas un meistarklases, dalīsies pieredzes stāstos, bet stāstnieka lomu pasākumā uzņemsies Valdis Melderis. Aģentūrā stāsta: “Esam apmeklējuši virkni konferenču un pasākumu par dažādām tēmām un vienmēr, mūsuprāt, ir pietrūcis punktiņš uz “i” līdz pilnībai, tādēļ nolēmām radīt kodolīgu un iespējami praktisku vienas dienas iedvesmas ekspedīciju digitālajā vidē. Kopā centīsimies atrast labāko ceļu veiksmīgai zīmola un vadītāja attīstībai. Eksperti savu pieredzi krājuši ar dažādu zīmolu attīstīšanu Latvijā (airBaltic, Lattelecom, Omniva, CircleK, Tele2, RedBull, u.c), kā arī veidojuši zīmolu stratēģijas un reklāmas kampaņas starptautiskā līmenī (Volkswagen, Nike, CocaCola, NASDAQ, u.c.).

Pasākuma mērķis ir dienas gaitā dalībniekiem sniegt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar digitālo risinājumu un iespēju veiksmīgu pielietošanu, kā arī vadītāja lomu organizācijas attīstībā. Piemēram, kādi ir priekšnoteikumi, lai zīmols būtu veiksmīgs digitālajā vidē? Kā izmantot lielo datu apjomu, ko mūsdienās sniedz tehnoloģijas? Kā vadītājam vai īpašniekam veidot savu personīgo zīmolu? Kā publiski uzstāties gan uz skatuves, gan digitālajā vidē, prezentējot savu pārstāvēto zīmolu?

Ikdienā konferences eksperti ieņem vadošus amatus tādos nozīmīgos uzņēmumos kā airBaltic, PINS, 4finance, Talentor, Tribe un citos. Lekcijas konferencē norisināsies latviešu un angļu valodās. Vairāk informācijas par konferences programmu un ekspertiem iespējams iegūt šeit: https://www.digitaljungle.lv/.

Gadījumā, ja radušies jautājumi par pasākumu vai ar to saistītām detaļām, lūgums sazināties ar:
Jāni Karānu
janis@bregards.com | 22322655