logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Grupas Apvedceļš zaļumballe Padures muižā

Koncerts notiks uz muižas dārza terases, tāpēc vietas pietiks visiem un būs arī kur padancot.

Gastronome Grilbārs jūras velšu branči - līdzņemšanai vai ar piegādi mājās!

Gastronome piedāvātie brokastu jūras velšu branči pieejami katru dienu - veiciet pasūtījumu līdz 15:00 un saņemiet brančus jau nākošajā dienā!

'Omāru vakariņas' no Gastronome Grilbāra

Katru ceturtdienu Gastronome Grilbārs piedāvā visu gardēžu tik iecienītās “Omāru vakariņas” līdzņemšanai vai ar piegādi mājās

Nākampavasar “Hanzas Peronā” uzstāsies “Sparks”

Nākamā gada 6.maijā Rīgas koncertzālē “Hanzas Perons” notiks grupas “Sparks” koncerts. Viena no visstilīgakajām pasaules popmūzikas apvienībām uzstāsies sava jaunākā albuma “A Steady Drip, Drip, Drip” koncertturnejas ietvaros.

Igaunijā norisināsies biatlona pasaules kausa etaps

Pirmajām 1000 biļetēm ir spēkā atlaide!

SIEVIEŠU STAND UP

Ja vēlaties uzzināt, par ko domā sievietes, tiekamies “Sieviešu stand-up”!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. aprīlim, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Pirmo reizi Latvijā Gruzijas Nacionālais balets SUHIŠVILI

27. martā uz Rīgas Kongresu nama skatuves uzstāsies pasaulslavens Gruzijas Nacionālais balets Suhišvili!

Savu 69 gadu pastāvēšanas laikā kolektīvs ir apceļojis vairāk nekā 90 pasaules valstis un 1800 pilsētas, kur savus aplausus tam dāvāja vairāk nekā 60 miljons ļaužu, ieskaitot tādus cilvēkus kā Seržs Lifars, Brižita Bardo, Dānijas princis Knuds un Fidels Kastro.

Ansamblis tika nodibināts tālajā 1945. gadā un toreiz sastāvēja vien no 35 cilvēkiem, kad vēl neviens nespēja pat iedomāties, kādus panākumus tam ir paredzēts sasniegt nākotnē. Šobrīd balets apvieno vairāk nekā 500 dejotāju un personīgo orķestri.

Mākslinieku uzstāšanās tik tiešām aizrauj elpu – šī ir prātam neaptveramā meistarība, kas apvieno sevī jūtu, emociju un kaisles paleti. Visās pasaules malās dejotāji pārsteidz skatītājus ar apbrīnojamu, pilnīgi neiespējamu horeogrāfiju, virpuļveida apgriezieniem un galvu reibinošiem lēcieniem, piepildot skatuvi ar dinamisku enerģiju. Vīriešu deja izceļas ar pārsteidzošu precizitāti, bet sievietes kustas ar plūstošu eņģeļu grāciju.

Ne velti Gruzijas Nacionālais balets Suhišvili-Ramišvili kļuva par pirmo tautas deju ansambli vēsturē, kurš izpelnījās godu uzstāties uz slavenā Milānas operas teātra “La Skala” skatuves 1967. gadā. Pēc noslēguma dejas māksliniekus atkārtoti sauca uz skatuves trīs reizes, un, nebeidzoties skatītāju ovācijām, priekškars tika vērts veselas 14 reizes, kas kļuva par jaunu pasaules rekordu. Pēc minētā koncerta visās itāļu avīzēs rakstīja: „Tā nav deja, bet gan lidojums. Vētra uz skatuves! Viņu deja izaicina gravitātes likumus. Vīriešu bravūras un sieviešu graciozitātes apvienība.”

Gruzijas Nacionālā baleta Suhišvili koncerts notiks starptautiskas turnejas ietvaros ar Gruzijas vēstniecības Latvijā, kā arī kompānijas BESO un transporta ekspedīcijas un muitas brokeru firmas SIA K.I.F. atbalstu.

Ansambļa debija uz Rīgas skatuves sola emociju virpuli un daiļrunīgus stāstus, kurus dejotāji stāsta no skatuves saviem apburtajiem skatītājiem jau vairāk nekā pusgadsimtu.

Biļetes pieejamas "Biļešu serviss" tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuserviss.lv.