logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Pēc daudzu gadu sagatavošanas darbiem Rīgā beidzot notiks 'Ziemassvētku priedīte'

Grupa “Bermudu Divstūris” un Markus Riva ielūdz visus skolas vecuma bērnus līdz 14 gadu vecumam uz "Ziemassvētku priedīti", kas notiks VEF Kultūras pilī 28. decembrī plkst. 15.00. Visus skolēnus - svētku svinētājus sagaida grupas “Bermudu Divstūris” labāko dziesmu koncerts un ballīte ar Markus Riva.

“Eglītes - tā ir vakardiena, tagad laiks ir pienācis priedītēm,” saka Markus Riva, kurš arī vadīs "Ziemassvētku priedītes" pasākumu. Viņš atzīst, ka daudzus gadus ilgušais sagatavošanas darbs noteikti būs nesis rezultātus: “Var teikt, ka es gatavojos jau kopš bērnības. "Ziemassvētku priedīte" būs kārtīga ballīte, jo visi, kas vecāki par 14 gadiem uz pasākumu drīkst nākt tikai bērnu pavadīti. Spēlēšu stilīgu diskotēku ar normāliem hitiem visām jautrajām kompānijām, kas pulcēsies VEF Kultūras pilī. Esmu sagatavojis arī pārsteigumu - lāzeru šovu.”

Pasākuma īpašie viesi būs Biceps, Triceps, Lee, Snickers un Vicītis ar “Bermuda Divstūra” labāko dziesmu koncertu. Privātā vēstulē viņi raksta: “Tad nu vienreiz uzspēlēsim savas populārākās dziesmas mūsu faniem - skolēniem. Ikviens varēs dziedāt līdzi un pasākumā galvenie būs bērni. Neesam aizmirsuši par dāvanām - katrs “Ziemassvētku priedītes” apmeklētājs dāvanā saņems Ziemassvētku priedīšu atstarotāju, ko uzlīmēt, kur sirds kāro. Un vēl - šis ir pasākums, kurā fotografēt un filmēt kategoriski atļauts!"

Pirmo 200 biļešu pircējus sagaida īpaša papildus dāvana - “Bermudu Divstūra” CD “Ballplēsis”.

Biļetes uz "Ziemassvētku priedīti" varēs iegādāties no 14. decembra plkst. 12.00 un līdz 17. decembrim biļešu cena būs 15 eiro. Biļetes pieejamas "Biļešu servisa” tīklā. Visiem, kas vecāki par 14 gadiem ieeja pasākumā tikai bērnu pavadībā! Vecāki ir atbildīgi par saviem nepilngadīgajiem bērniem. Pasākuma ilgums - 2 stundas. Pilna pasākuma programma un sīkāka informācija www.priedites.lv