Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Papildus lieliskas biļetes uz 'Deep Purple' – vēl varat paspēt iegādāties!

Līdz leģendārās grupas “Deep Purple” uzstāšanās Rīgā palika mazāk nekā desmit dienas!

Jo mazāk laika līdz ilgi gaidītājam koncertam Arēnā Rīga, jo interesantāki jaunumi. Grupas daiļrades pielūdzēji, kuri vēl nav paspējuši iegādāties biļetes, - jūs gaida pārsteigums: ir pieejamas papildus labas vietas 102. un 114. sektorā.

Beidzot atklāta arī vēl viena koncerta intriga: pirms “Deep Purple” publiku iesildīs un sevi parādīs īpaši interesanta grupa no Francijas - “Trank”.
 
Atgādināsim, ka “Deep Purple” ieradīsies mūsu pilsētā atzīmēt savu 50 gadu jubileju. Koncerts notiks 3. jūnijā Arēnas Rīga zālē, kur “Deep Purple” rīkos “Baltijas prezentāciju” savam divdesmitajam studijas albumam “inFinite”. Koncertā, bez šaubām, skanēs arī daudzas citas pazīstamas dziesmas no “Deep Purple” repertuāra.

Un varat būt droši, ka pirms kulta grupas uzstāšanās ne jau kuram katram ļaus kāpt uz skatuves un iesildīt publiku zālē! “Deep Purple” līderi par grupu “Trank” saka: “Ja mūsu grupa parādītos XXI gadsimtā, tad, visdrīzāk, mūsu mūzika būtu ļoti līdzīga. “Trank” dziesmu tekstos ir īstie vārdi, ģitārists māk nospēlēt pareizos akordus, un, protams, skan pareizais ritms, kas liek tavai sirdij pukstēt divreiz ātrāk nekā parasti. Bez šaubām, grupā “Trank” par visiem simts procentiem spēlē mūsu cilvēki.”

“Trank” ir grupa, kas parādījās nesen. Lai gan komanda nāk no Francijas, viņi izpilda dziesmas angļu valodā, un mūziķi saka par sevi: “Mēs liksim jums lēkāt, bet tajā pašā laikā jūs turpināsiet domāt.” Tāds lūk intelektuālais draivs. “Trank” mūzikā sajaucas klasiskais roks, var dzirdēt blūza akordus, tajā pašā laikā viss ir ieturēts kopīgajā stilistikā – hardkors, smagais roks un smagais metāls to labākajā izpausmē (piemērs - “Metallica”).

Dziesmas “In Troubled Times”, “Take the Money and Run”, “Illustrated Girl”, “Off the bone”, “Accidents” pavisam noteikti neatstās klausītāju vienaldzīgu. Grupa ir pazīstama ar savām interesantām kaverversijām grupu “Depeche Mode”, “Muse”, “Nine Inch Nails”, “Pink Floyd”, “REM”, “Rage” dziesmām.

“Trank” ir jauna grupa (tika izveidota nesenajā 2015. gadā), taču tajā spēlē ļoti pieredzējuši mūziķi, katram no viņiem aiz muguras ir vairāki koncerti un daudzi ieraksti.

Tieši šādai grupai jāuzstājas pirms “Deep Purple”, lai noskaņotu klausītājus pareizam muzikālam vilnim.

Savukārt “Deep Purple” ieraudzīja gaismu pirms 47 gadiem Anglijā. Grupa uzreiz sāka strauji iegūt popularitāti jaunās hipiju kustības un tikko parādījušās roka kultūras aprindās. Un tagad “Deep Purple” vārds ir ierakstīts pasaules rokmūzikas vēsturē.

Rīgā ieradīsies “Deep Purple” zvaigžņu sastāvs: Ians Gilans, Rodžers Glovers, Ians Peiss, Stīvs Morss un Dons Airijs. Mūžīgi jaunie rokmūziķi, kuri, tāpat kā viņu mūzika, ir “dzīvā vēsture”. Vai zinājāt, ka, piemēram, ar Gilana balsi dzied Jēzuss oriģinālajā un arī leģendārajā rokoperas “Jēzus Kristus - Superzvaigzne” versijā? Un Stīvens Morss ir iekļauts Pasaules visu laiku dižāko ģitāristu sarakstā.

2017. gada maijā ir sākusies “Deep Purple” turneja “The Long Goodbye Tour”, kas ilgs trīs gadus kā atbalsts albumam “inFinite” (Bezgalība). Starp citu, drīz pēc tam, kad albums nāca klajā (pirms gada – aprīļa sākumā), dziesmas, kas parādījās internetā, dažu dienu laikā noskatījās-noklausījās miljoni cilvēku. Albums ir apbrīnas vērts, mūzikas kritiķi saka, ka tajā izpaužas visa “Deep Purple” būtība, tāda grupa ir bijusi visu 50 gadu garumā.