logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

P2P Conference 2019

Šogad, 7.-8. jūnijā, Rīgā norisināsies Peer-2-Peer un Alternatīvo finanšu investīciju konference.

Esam sapulcinājuši tirgus līderus, ekspertus un pārstāvjus Peer-2-peer, nekustamā īpašuma un apdrošināšanas finansēšanas, pūļa finansējuma un altervatīvo finanšu jomā. Šī ir 1.konference Eiropā par šīm aktuālajām, pasīvām investīcijām, kur ar stendiem un prezentācijām piedalīties 15+ P2P platformas, papildus būs darbnīcas (workshops) un paneļdiskusijas par portfeļa dažādošanu, riskiem un aktualitātēm un nākotnes plāniem.
 


Konference notiks 2 dienas - pirmā būs atklāšanas diena Riseba ēkā un sestdiena tiek rīkota atpūtas kompleksā JIP Mārupīte ar SUP, Veikbordiem, BBQ un izklaidi, kur gan šajā dienā, gan pārējās mēģināsim nodrošināt un uzburt neformālu un sarunu raisošu vidi. Pirms konferences, ceturtdienā, tiek organizēta ekskursija pie tirgus līdera Mintos viņu ofisā.

Bez dienas pasākumiem, tiek organizēti vakara networking pasākumi - ceturtdien Galleria Riga jumta terasē Herbārijs un piektdien restorānā KOYA ar Bulkestate atbalstu.