logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
'Otpetje Mošeņniki' 2. decembrī uzstāsies 'Ruki Vverh' koncertā Rīgā

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

'Otpetje Mošeņniki' 2. decembrī uzstāsies 'Ruki Vverh' koncertā Rīgā

2. decembrī, leģendārās grupas “Ruki Vverh” un tās nemainīgā solista Sergeja Žukova lielkoncertā Arēnā Rīga, uzstāsies arī 90. tajos gados populārā Krievijas grupa “Otpetje Mošeņniki”.

Grupa “Ruki Vverh” ar vērienīgu koncertu Rīgā uzstāsies jau otro gadu pēc kārtas, šoreiz aicinot sev līdzi arī draugus un 90. to gadu pop-skatuves partnerus – grupu “Otpetje Mošeņniki”. Koncertprogrammas “21” ietvaros, līdzās neaizmirstamajiem grupas “Ruki Vverh” hitiem – “Kroška maja”, “Student”, “18 mņe uže”, “Aļoška”, “Ļiš o tebe mečtaja” u.c., skanēs arī populārākās grupas “Otpetje Mošeņniki” dziesmas – “Devuški bivajut raznie”, “A u reki”, “Ļubi meņa, ļubi” un citas klausītāju iemīļotas dziesmas. Kā mūzikas virziena, kas izpaužas repa un deju mūzikas apvienojumā, aizsācēji krievvalodīgajā skatuves mākslā, “Otpetje Mošeņniki” ir iegājuši gan Krievijas šovbiznesa vēsturē, gan arī vairāku paaudžu atmiņās.

Tikai dzīvā mūzika, dejas bez apstājas, nostalģiski lēnie gabali, gaismas šovs, specefekti un pārsteigumi – tas viss gaidāms grandiozajos grupas “Ruki Vverh” mūzikas svētkos 2. decembrī, Arēnā Rīgā.

Biļetes nopērkamas Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv.