Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Notiks DINAMO RĪGA 11. sezonas noslēguma pasākums Arēnā Rīga

Sestdien, 2. martā plkst. 14:00 Arēnā Rīga notiks DINAMO RĪGA 11. sezonas noslēguma pasākums, kurā Dinamo komanda teiks paldies saviem līdzjutējiem par atbalstu. DINAMO RĪGA ar šo noslēguma pasākumu vēlas pateikties visiem saviem uzticīgajiem līdzjutējiem, kuri visas sezonas garumā atbalstīja komandu, un bija kopā ar to gan uzvarās, gan zaudējumos. Šosezon DINAMO RĪGA demonstrēja ļoti atzīstamu sniegumu, un noslēgumā tikai viens punkts pietrūka, lai atkal iekļūtu play-off.

Hokejisti piedalīsies dažādos ar hokeju saistītos veiklības un prasmju konkursos, kā arī apmeklētājus  priecēs DINAMO RĪGA draugi – pazīstami, dažādu žanru Latvijas estrādes mākslinieki. Arēnas Rīga vestibilos būs aktivitātes dažāda vecuma auditorijām. Abonementu īpašnieki kopā ar ģimenēm tiks gaidīti Arēna Rīga AMBER kluba zonā, un viņi par pasākumu tiks informēti individuāli.

DINAMO Rīga 2018/2019. gada sezonas noslēguma pasākumā līdzjutējus priecēs grupas Dzelzs Vilks, Laime Pilnīga, piedaloties Mathew Maione, Dziļi violets, Polifauna, mūziķi Aija Vītoliņa, Raimonds Ozols un citi. Pasākumā piedalīsies  Dinamo Rīga sezonas partneri, nodrošinot aktivitātes vestibilos. Darbosies bērnu rotaļistaba un būs nodrošināta mazuļu pieskatīšana.
Līdzjutējiem būs iespēja satikt hokejistus parakstu un foto sesijās, kā arī notiks  hokeja ekipējuma inventāra labdarības izsole. Pasākuma tiks aicināti iziet uz ledus un kādu brīdi vēl pavadīt kopā ar komandu – satiekot savus favorītus.

Pasākuma programma:
12:30 – Veras Arēna Rīga durvis
13:00 – 13:45 parakstu sesijas ar hokejistiem
13:50 - 14:10 – Grupa Dzelzs Vilks
14:15 – 16:00 – veiklības stafetes, mākslinieku priekšnesumi, jautras atrakcijas un citi pārsteigumi uz ledus
16:00  -  tikšanās ar komandu uz Arēna Rīga ledus

Ieejas maksa uz DINAMO  Rīga 2018/2019. gada sezonas noslēguma pasākumu 3 eiro; skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem 1 eiro. Biļetes no š.g. 25. februāra plkst. 17:00 nopērkamas visās BIĻEŠU SERVISA tirdzniecības vietās, kā arī internetā – www.bilesuserviss.lv.