logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Noderīga informācija Neste World RX of Latvia apmeklētājiem

Sacensību rīkotāji aicina apmeklētājus nokļūšanai trasē izmantot sabiedrisko transportu, savukārt, viesiem no tālākām vietām rekomendē laikus padomāt par autostāvvietas biļetes iegādi, lai neapgrūtinātu trases apkārtnes iedzīvotājus, novietojot auto tuvējo māju pagalmos. 
 
Skatītājiem, kuri uz sacensībām būs ieradušies ar velosipēdu, to būs iespējams atstāt īpašā novietnē pie ieejas trases teritorijā.
 
Tāpat organizatori aicina laikus iepazīties ar trases piekļūšanas shēmu, kas publicēta www.latviarx.lv, jo cilvēku un auto plūsmas regulēšanas nolūkos katram skatītāju sektoram paredzēta sava ieeja trasē.
 
Ņemot vērā oktobra neparedzamos laika apstākļus, skatītājiem ieteicams ģērbties silti, ērti un atbilstoši laika apstākļiem. Trases teritorijā būs atļauts ienākt ar lietussargiem, taču lietus gadījumā rīkotāji aicina apmeklētājus izvēlēties lietusmēteļus, lai netraucētu citiem sacensību skatītājiem vērot notikumus trasē.
 
Pasākuma norises vietā apmeklētājiem liegts ienest asus, bīstamus vai lielgabarīta priekšmetus, ēdienu un dzērienus, kā arī ierasties ar mājdzīvniekiem. Sabiedriskās drošības nolūkos, skatītājus pie ieejas pasākuma teritorijā var pārmeklēt drošības personāls.
 
Ņemot vērā, ka šis būs viens no pēdējā laika vērienīgākajiem pasākumiem CSDD Biķernieku trasē, kuru apmeklēs dažādu nacionalitāšu un vecuma grupu cilvēki, sacensību rīkotāji aicina visus autosporta līdzjutējus būt iecietīgiem, laipniem un izpalīdzīgiem gan vienam pret otru, gan pret pasākuma darbiniekiem.
 
CSDD Biķernieku trases teritorijā, it īpaši sacensību dalībnieku parkā, vienuviet pārvietosies gan gājēji, gan sporta un apkalpojošā personāla spēkrati. Sacensību rīkotāji lūdz pievērst īpašu uzmanību apkārt notiekošajam, pieskatīt savus bērnus un vienmēr paklausīt trases darbinieku norādēm. Tāpat jāņem vērā, ka sacīkšu auto var būt ļoti skaļi, tādēļ mazākajiem pasākuma apmeklētājiem ieteicams sagādāt skaņu slāpējošas austiņas.