Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Maskavas Tagankas teātra viesizrādes Rīgā13.maijā, 19.00 Dailes teātrī
izrādes "Kaija 73458" pirmizrāde, pēc A.Čehova lugas 

Režisors - Daiņus Kazlauskas

Lomās:
Irina Apeksimova
Aleksandrs Rezaļins
Darja Avratinska
Sergejs Vekslers 
Jūlija Kuvarzina
un citi. 


Luga ir sarežģīta, mistiska, satriecoši dziļa un, it kā, iegremdē mūs tajā pašā  ezerā, kura krastos cilvēki mīl, rada, raksta, noveco un mirst. Skatītājs saskata tikai to, kas attiecas uz viņu pašu, un citiem tas ir nesaprotams.
 
 “Kaija”, tā ir izrāde par nepiepildītām cerībām, neizdevušamies likteņiem, par cilvēkiem, kuri tā arī nav spējuši mainīt savu dzīvi. Šeit visi ir iemīlējušies, un visi nepareizajā cilvēkā… 

Izrāde bez pārspīlējuma, kur Konstantīna Trepļeva stāsts ir izklāstīts klusi, pusbalsī. Aktieri atsvešināti izdzīvos savu varoņu dzīves, it kā, skatoties uz tiem no malas, ar savu spēli nenogalinot īstos personāžus

Šajā izrādē galvenais ir Čehova teksts. Režisora uzdevums te līdzinās vēja brāzmai, kura atdzīvina koku lapotni.