Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Mārtiņš Sesks un MESA Festivālā Liepājā vienā ekipāžā

Jau šonedēļ Liepājā, Zemnieku ielā 30, norisināsies vasaras lielākais notikums Latvijā - Festivāls Liepājā. Festivāls iekļauj ne tikai divu dienu koncertu programmu plašā teritorijā, bet arī vērienīgas auto orientēšanās sacesnības Liepājā un tās apkārtnē. Festivāla pārsteigums no organizatoru puses - vienā ekipāžā sacensībās brauks arī liepājnieks un Eiropas junioru rallija čempions Mārtiņš Sesks kopā ar izcilo mūziķi MESA. Tieši kopā ar Mārtiņu Sesku ir izdomāts arī āķīgs auto orientēšanās jautājums, kurš atspoguļo Mārtiņa karjeras sākumu.

Kā piereģistrēties auto orientēšanās spēlei?

1. Lejuplādē Roadgames aplikāciju;
2. Piereģistrē sevi lietotnē;
3. Laukā "Ievadīt kodu" ievadi savas komandas kodu (6 ciparu un burtu kombināciju, ko var atrast uz biļetes); 4. Tu esi pievienots spēlei. Tālāk vari pievienot komandas dalībniekus un iepazīties ar spēli.
5. NB! Spēlei var reģistrēties līdz sestdienas (29.08), plkst. 11:55, pēc 11:55 reģistrēties spēlei vairs nebūs iespējams. Spēle sākas 12:00 un tad uzreiz būs redzama arī auto orientēšanās karte.

PROGRAMMA

Piektdiena, 28.08

19:00 - DJ Gustavito;
20:00 - Tautumeitas;
21:20 - Marija Naumova;
22:40 - Intars Busulis

Sestdiena, 29.08

12:00 - 19:00 auto orientēšanās Liepājā un tās apkārtnē;
19:00 - DJ Gustavito;
20:00 - grupa Mazais Princis;
21:30 - MESA

Festivāla apmeklētāju skaits tiks noteikts, balstoties uz jaunākajiem valstī noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem. Rūpējoties par Jūsu drošību, aicinām kopā ievērot visas prasības, lai šis būtu gada labākais festivāls.