Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Ludmila Čursina – „Internu” zvaigzne

PSRS Tautas skatuves mākslinieces Ludmilas Čursinas parādīšanās seriālā „Interni” kļuva par negaidītu notikumu aktrises talanta cienītājiem. Aktrise atveido Marinas Aleksandrovnas, galvenās ārstes Anastasijas Kisigačs, mammas lomu. Galvenā ārste Anastasija Kisigačs (Svetlana Kaminina), ir stingra, augstprātīga aristokrāte, kas uzdrošinās diktēt noteikumus pašam dakterim Bikovam (Ivans Ohlobistins).

„Man bija ļoti interesanti satikties ar Ivanu Ohlobistinu seriālā „Interni”. Tā ir nevaldāma parādība – gan kā partneris, gan kā cilvēks,” – saka Ludmila Čursina.

Šobrīd aktrise ir ļoti pieprasīta: viņa filmējas Olgas Subotinas filmā „Svešas asinis” (Чужая кровь), seriālā „Īstas Maskavas slepkavības” (Чисто московские убийства), joprojām uzstājas uz Krievu armijas teātra skatuves...

Taču aktrises iemīļotākais projekts ir elitāra izrāde „Kareņinu laulātais pāris” -- izrāde patiesiem inteliģentiem, gara aristokrātiem. Tiem, kam nav vajadzīgi specefekti un skatītājus pievilinoša režisora izdoma, kas nemeklē ārējos izskaistinājumus, bet iekšējo būtību. Čursinas partneris šajā izrādē ir izcils Vahtangova teātra aktieris Jevgēnijs Kņazevs.
Rīdzinieki varēs noskatīties pirmizrādi „Kareņinu laulātais pāris” uz Dailes teātra skatuves 16. aprīlī.

Biļetes Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv
Vairāk www.artfront.lv