Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Līdz 2. oktobrim visām biļetēm ar pamata cenu 26 EUR piemērota 20% atlaide!

A. Raikina vārdā nosauktā
Sanktpēterburgas valsts Estrādes teātra
muzikālā izrāde visai ģimenei “Pelnrušķīte”.
 
Aizkustinošā un visu iemīļotā pasaka ieguvusi jaunu dzīvi uz Estrādes teātra skatuves. Stāsts par īstu brīnumu kļuvis īpaši aktuāls, pateicoties oriģinālajam scenārijam, kas balstās uz trim pasakām par Pelnrušķīti. Mūsdienīgās dejas, jautrās un skaistās dziesmas, neaizmirstamie tērpi un multimediju dekorācijas – tas viss skatītāju ieved brīnumainā burvestības pasaulē.
 
Režisors Jurijs Katajevs ar mākslinieci Anastasiju Gļebovu radījuši pasaku valsti, kurā dzīvo labie malkas cirtēji, smieklīgie skolotāji, ērmotais astronoms un labais karalis. Krāšņo frizūru, mirdzošo krinolīnu un karaliskās balles greznības vidū Princis un Pelnrušķīte atrod viens otru.
 
Izrādē katrs personāžs savā ziņā ir pievilcīgs un aizkustinošs. Te nav labo un slikto. Te valda mīlestība un labestība. Ikviens skatītājs no maza līdz lielam atklās sev (vai atkal atcerēsies) vistīrākās, vispatiesākās un visīstākās jūtas. Tas ir tik vienkārši, kā burvju nūjiņas mājiens!