Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

LĪCĪTIS, KALNIŅŠ UN VILSONS SPĒLĒS UN DZIEDĀS RĪGĀ!

11. maijā pl. 19.00 Maskavas namā Rīgā uzstāsies teātra un kino zvaigznes – Mārtiņš Vilsons, Ivars Kalniņš un Arnis Līcītis. 
 
Viņi priecēs skatītājus ar savu lielisko tēlojumu un skanīgajām dziesmām asprātīgajā muzikālajā iestudējumā „Ezītis miglā. Turpinājums”, kas jau iekarojusi skatītāju simpātijas. Šķiet, pirmizrāde notika pavisam nesen, taču izrāde jau ir pabijusi viesizrādēs Latvijā un Krievijā. Tagad saņemti piedāvājumi uzstāties Izraēlā, Baltkrievijā, Vācijā un citās valstīs. Tātad 11. maijā skatītājiem tiek sniegta pēdējā iespēja šosezon ieraudzīt iemīļotos aktierus uz skatuves Rīgā. Ikviens varēs pārliecināties par to, ka zvaigznes vēl joprojām ir lieliskā formā, un pats par sevi saprotams ir tas, ka aktieri tiek aicināti gan tēlot teātrī un kino, gan piedalīties televīzijas pārraidēs! Tiksimies izrādē... (Pasākuma valoda: krievu).