Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

LĪCĪTIS, KALNIŅŠ UN VILSONS MUZIKĀLA IZRĀDĒ

26. un 28. februārī Maskavas namā notiks muzikālas izrādes "Ezītis miglā. Turpinājums" pirmizrāde krievu valodā.
 
Mūziku izrādei sacerēja izcilais komponists Niks Matvejevs. Lomās – populārie aktieri Mārtiņš Vilsons, Arnis Līcītis un Ivars Kalniņš.
 
2013. gadā Mārtiņš Vilsons iestudēja izrādi "Ezītis miglā”, kurā kopā ar Vilsonu un Līcīti spēlēja arī mūzikas autors Niks Matvejevs. Diemžēl šī iestudējuma mūžs nebija ilgs – punktu tam pielika komponista priekšlaicīgā aiziešana viņsaulē.
 
Tā nu gadu vēlāk Mārtiņš un Arnis nolēma, ka aizsaulē aizgājušā kolēģa piemiņai iestudējums ir jāatjauno – komponists dzīvo, kamēr dzīva ir viņa mūzika…Taču nebija nemaz tik vienkārši sameklēt aktieri, kurš spētu tikpat meistarīgi spēlēt lomu, kā to darīja Niks Matvejevs - izrādei bija nepieciešams talantīgs aktieris, kurš prastu labi spēlēt ģitāru un dziedāt. Galu galā viņi izvēlējās Ivaru Kalniņu, un jau pirmie mēģinājumi apliecināja, ka Ivars ir ne vien lieliski izpratis Nika Matvejeva mūziku, bet arī piešķīris lomai pavisam jaunas nianses.
 
 Režisors Mārtiņš Vilsons lielā mērā pārveidoja izrādi, taču saglabāja Nika Matvejeva vienreizējo mūziku, kura dziesmas aktieri izpilda visas izrādes laikā.