logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Latvijas modes nedēļa MODES MANIFESTĀCIJA šoruden Patriotu nedēļā

No 15. līdz 17. novembrim Rīgā, Patriotu nedēļas noskaņā, norisināsies Latvijas modes nedēļa MODES MANIFESTĀCIJA (MM). Modes skatēs, kas notiks Rīgas Krēslu fabrikas telpās Starta ielā 1, būs apskatāmas vairāk kā 20 iemīļotu pašmāju modes dizaineru, strauju attīstību piedzīvojušo modes zīmolu, un jauno talantu radītās kolekcijas un pieteikumi.

MODES MANIFESTĀCIJA norises mērķis ir dot iespēju jebkurā attīstības stadijā esošam modes zīmolam plašai publikai izrādīt un popularizēt savu jaunāko kolekciju, palielināt sabiedrības informētību par Latvijas modi, un veicināt modes zīmolu pieejamību un patēriņu Latvijā, un ārzemēs. MM fokusā ir jauno modes talantu atklāšana, industrijas attīstības veicināšana.  
Intriģējošākais notikums ir otro gadu notiekošais jauno modes dizaineru konkurss “Jaunais talants”, kura organizēšanas tradīcija uzsākās iepriekšējā gadā. Konkursa” mērķis ir atklāt un popularizēt jaunos modes dizainerus plašā sabiedrībā, sniegt iespēju tiem gūt praktisku pieredzi, kā arī atbalstīt jauno dizaineru tālāko attīstību un ātrāku integrēšanos modes industrijā, veicinot zināšanu un pieredzes apmaiņu, kā arī nodrošinot praktisku atbalstu kolekcijas komercializācijas, specializētu kursu, publicitātes atbalsta u.c. veidos. “Jaunais talants” konkursa finālam kvalificējušies dalībnieki tiks paziņoti 6.novembrī. Dalībai konkursa finālā tiek izvirzītas 10 kolekcijas. “Jaunais talants” konkursa fināla skates notiks 15.novembrī plkst. 20.00. Tās vērtēs starptautiska žūrija.

Trešdien, 15.novembrī plkst 18.00 modes mēle tiks atvēlēta bērnu modes zīmoliem Lazy Francis, Leny Tomy Factory, Hebe un Petra.lv. Šīm skatēm sekos jauno dizaineru konkurss “Jaunais talants” plkst 20.00.

16.novembrī sevi pieteiks plašs modes zīmolu spektrs, kas pārstāv dažādus modes segmentus un atrodas dažādās attīstības stadijās. Būs redzami konceptuālie modes zīmoli – Baiba Ladiga, Status by Shtamguts un Arvils Linde, publikas iemīļotais un pieredzējušais zīmols Alexander Pavlov, attīstību piedzīvojušie zīmoli IN by Inga Nipāne, Day off, Helen Chaude, kā arī savas zīmola gaitas sākošie Una Bērziņa, Laima Jurča un Ivetas Vecmanes radītais zīmols “IV”.

Piektdien, 17.-19. novembrī dažādās vietās Rīgā darbosies showroom, kā arī notiks aktuālo zīmola kolekciju prezentācijas un apmeklētājus sagaida īpašas cenas.

MODES MANIFESTĀCIJAS norises vieta ir industriālajā teritorijā Rīgas Krēslu fabrikas ēkā, Starta ielā 1, Rīgā. Uz modes skatēm aicināts ikviens interesents. Biļetes pieejamas Biļešu servisa tirdzniecības vietās. Modes skates būs redzamas nacionālās apraides televīzijā Riga TV24 un straume.lmt.lv

MODES MANIFESTĀCIJA kuratore ir Dita Danosa, vizuālās identitātes autore ir modes dizainere Žanete Auziņa un fotogrāfs Artūrs Kondrāts. Grafiskā dizaina autors ir Kirils Kirasirovs.

MM organizators ir biedrība Latvijas Modes palāta – modes profesionāļu pašu izveidota lielākā un aktīvākā nozares nevalstiskā organizācija Latvijā, kas dibināta 2010. gadā. Tās mērķis ir attīstīt un veicināt Latvijas modes industrijas izaugsmi, organizējot modes skates, diskusijas, prezentācijas, kontaktu biržas, tā sniedzot iespēju Latvijas modes dizaineriem un zīmoliem piedāvāt jaunās kolekcijas plašam klientu segmentam vietējā un starptautiskā mērogā, kā arī atbalstīt Latvijas modes patēriņu sabiedrībā.

Vairāk informācijas: http://latvianfashion.com/