Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Kļuvis zināms, kas iesildīs “The Neighbourhood”

12.februārī “Arēnā Rīga” pirmo reizi Latvijā uzstāsies Indie-rock grupa no Losandželosas “The Neighbourhood”. THE NBHD iesildīs ASV mūziķi noise rock grupa “Health” un jaunais izpildītājs Yeek. 

“The Neighbourhood” tika dibināta 2011. gadā. Viņu mūziku ir grūti pieskaitīt pie kāda noteikta stila. To var saukt par dark-pop vai pop-mūzikai tuvināto indie rock. Tas ir indie, pop, hip-hop, r'n'b un alternatīvo ģitāras melodiju miksējums. Žurnāls Rolling Stone raksturo grupu kā „gaisotnes pilnu” un „melanholisku”, īpaši uzsverot mūziķu emocionalitāti un ekspresiju. “The Neighbourhood” frontmens Džesijs Razerfords (Jesse Rutherford) ir ļoti harizmātisks. Viņu bieži dēvē par 2010.-to Kurta Kobeina iemiesojumu. “The Neighbourhood” dziesmās tiek skartas ļoti personiskās tēmas – cilvēku bailes un vājības, mīlestība un tuvinieku zaudēšana, panākums un skaudība, uzmācīgās idejas. Tomēr tas viss ir pasniegts atbrīvotā manierē – bez pārspīlējuma.

"Health" - noise rock grupa no Losandželosas. Pirms sava pirmā albuma izdošanas 2007.gadā grupa bija lokāli pazīstama ar saviem spēcīgajiem live setiem, kuros iespaidīgas etno bungu brāzmas un sarežģīts ģitāru troksnis mijās ar minorīgu vokālu. Kompozīcija "Dienu Slow" no grupas otrā albuma kļuva par pilnvērtīgu underground hitu un joprojām ir viena no mūziķu vizītkartēm. 2012.gadā grupa piedalījās spēles "Max Payne 3" skaņu celiņa radīšanā un iekaroja geimeru paaudzes atzinību. Šī gada 1.februārī iznāks ceturtais "Health" albums.

Yeek — jauns mūziķis, dziesmu autors un producents no Floridas, kas spēlē Indie, hip-hop un r'n'b stilā. Pats izpildītājs sauc savu mūziku par eksperimentālo Indie panku ar hip-hop nokrāsu. Yeek jau ir ierakstījis vairākus albumus, no kuriem pēdējais ar nosaukumu “Blackheart” iznācis 2018.gada maijā. 

Plānots, ka iesildošās grupas uzstāsies no plkst. 19:30, bet “The Neighbourhood” kāps uz skatuves plkst. 21:15. Sakarā ar aktuālo informāciju par iesildošo grupu uzstāšanos, plānotais koncerta nobeiguma laiks tiek pārcelts uz 22:30. Pasākuma organizatori atgādina, ka bērni līdz 16 gadu vecumam pēc plkst. 22.00 nedrīkst uzturēties publiskajā vietā bez vecāku vai citu pilngadīgu personu klātbūtnes. Par šo noteikumu ievērošanu ir atbildīgi bērna vecāki. Pievēršam uzmanību nepieciešamībai laicīgi parūpēties par bērna sagaidīšanu un pavadīšanu gadījumā, kad tiek apmeklēts publiskais pasākums, kura nobeigums ir ieplānots pēc plkst. 22.00