logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

'Klemerata Fiorentina' atgriežas Rīgā

“Klezmerata Fiorentina” ir unikāls kvartets, kurā piedalās viena no Itālijas vadošajiem simfoniskajiem orķestriem – Orchestra del Maggio Musicale Fiorentino – solisti. Orķestra vadītājs jau vairāk nekā 30 gadus ir izcilais mūsdienu diriģents Zubins Meta. Senās dzīvespriecīgās ebreju melodijās ir noslēpta komplicēta emocionālā un garīgā pasaule, kas pieder senajai klejotāju tautai, kura ir dāvājusi pasaulei Bībeli. Tā nav mūzika izklaidei vien – tas ir gadu tūkstoti vecās jidiša civilizācijas mantojums, ko profesionāli ebreju muzikanti nodod no paaudzes paaudzē.

„Klezmerata Fiorentina” ir uzstājusies ASV, Izraēlas, Eiropas un Krievijas prestižākajās koncertzālēs.

„Klezmerata Fiorentina” – tie ir priekšnesumi, kas balstās uz izpildītāju brīvu komunicēšanu ar publiku, muzikālā daļa tiek bagātināta ar īsiem stāstiem, paskaidrojumiem un komentāriem. Mūziķi liek skatītājiem reizē smieties un raudāt, jo arī viņu mūzika smejas caur asarām. Viņu spēle ir ne tikai atsevišķu skaņdarbu atskaņošana – tā ir augstākā līmeņa muzikālā izrāde!