Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Karaliskajā Ziemassvētku galā koncertā apvienotas tradīcijas ar jaunākajām tehnoloģijāmNesen “L Tips Agency” pārstāvji viesojās Berlīnē, kur tika organizēta preses konference par godu Karaliskajam Ziemassvētku galā koncertam, kurš izskanēs arī Arēnā Rīgā 1.decembrī. Konferencē piedalījās Sāra Braitmena, grupas “Gregorian” pārstāvji un īpašie viesi Fernando Varela, Narciss Janevs un Mario Frangulis, kā arī Eiropas lielāko valstu žurnālisti.


Kā jau informējām iepriekš, Sāra Braitmena ved uz Rīgu Karalisko Ziemassvētku galā koncertu, kurš norisināsies Arēnā Rīga 1.decembrī. Preses konferencē koncerta rīkotājiem izdevās vairāk iepazīties ar īpašajiem viesiem un uzzināt par to, ko varam sagaidīt Rīgas koncertā.

Koncerta producents Frenks Pētersons skaidro: “Šis ir pirmais un vienīgais Sāras Ziemassvētku projekts, kura ietvaros viņa dosies koncerttūrē pa Eiropu. Tūres ietvaros Karaliskais Ziemassvētku galā koncerts notiks 26 pilsētās un 15 valstīs. Sāra Braitmena un grupa “Gregorian” ir vadošie mākslinieki, kurus papildina īpašie viesi. Programma veidota tā, lai izskanētu pasaules Ziemassvētku klasika un katra mākslinieka lielākie hiti.”

Sāra Braitmena piebilst: “Apmeklējot dažādus pasākumus un koncertus Ziemassvētku laikā, man kā māksliniecei ir sajūta, ka šis koncerts būs visu šo notikumu un žanru apvienojums. Tajā būs dzirdami gan korāļi, gan popmūzika, gan klasiski Ziemassvētku skaņdarbi. Un apspēlējot šīs Ziemassvētku tradīcijas, izmantosim arī jaunās tehnoloģijas.”

Biļetes uz Karalisko Ziemassvētku galā koncertu 1.decembrī Arēnā Rīga joprojām pieejamas visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv.

Pilns preses konferences video: https://www.youtube.com/watch?v=6EnJS2ixFEQ&feature=youtu.be