logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

KARALISKAIS improvizācijas teātris noslēgs sezonu

Uz sliekšņa jau mīņājas vasara un teātra sezonas noslēgums, tāpēc vietā paziņojums par 6. jūnija  KIT 5. sezonas noslēguma izrādi (20:00), kurā piedalīsies visi KIT improvizatori - Varis Klausītājs, Arvis Dejotājs, Ģirts Runātājs, Ēriks Dziedātājs, Jānis Skutelis, Arstarulsmirus. Vakara vadība Andra Rupā rokās un galvā, savukārt par muzicēšanu rūpēsies DJ Carlo.
 
Pēc izrādes (22:00) aicinām uzticīgākos un nenogurdināmākos KIT fanus un visus pārējos jautrības cienītājus uz sezonas noslēguma ballīti un improvizētiem “Suņa svētkiem”, kas norisināsies gan kinoteātra K Suns telpās, gan kafejnīcā Andalūzijas Suns (turpmāk A Suns).
 
Biļetes uz izrādi „Biļešu serviss” kasēs un kinoteātra "K Suns" kasē, Elizabetes ielā 83/85, savukārt pēc izrādes notikumu apmeklējums bez maks​as.
 
Pēc izrādes svētku programmā: 
22:30 svētku kliņģeris - A Suns
22:30 rokgrupa “A pie mums Jelgavā” - A Suns 
23:00 KIT piecu gadu video retrospekcija - A Suns
23:00 KIT Stand up comedy open mic - K Suns
23:00 Vara Klausītāja “Zīmējumu teātris” - A Suns
23:30 stand up comedy “Optimistika” video skatīšanās - K Suns
24:00 dejas, dziesmas, sarunas un jautrība kopā ar KIT - K Suns un A Suns!

Pieteikšanās uz Stand up brīvo mikrofonu – management@karaliskais.com