Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Jūrmalā ar programmu 'ATKAL 35' uzstāsies Dima Bilans

GrupaL un  TCC.ee priecājas paziņot par populārā Krievijas mākslinieka koncertu, kura vārds ir plaši pazīstams Eiropā un ASV. Tas ir “Eirovīzijas” uzvarētājs, populārā muzikālā šova “Balss”  (The Voice) mentors - Dima Bilans, kurš 20. augustā Dzintaru koncertzālē prezentēs jauno programmu “ATKAL 35”.

Cienītāji ir uz daudz ko gatavi, lai iegūtu kāroto caurlaidi uz pasauli, kuru uz skatuves rada Dima Bilans! Tādēļ visām biļetēm 15% atlaide līdz februāra beigām.

Programma“ATKAL 35”, kuru Dima Bilans prezentēs Jūrmalā, guva milzīgus panākumus Maskavas  Crocus City Hall un Sanktpēterburgas Ledus pilī. Koncertprogrammā izskanēs dziesmas no pēdējā albuma “Egoists” un dziedātāja slavenie hiti jaunā interpretācijā.

Uz skatuves vairākus metrus liela mākslinieka projekcija. Režisora iecere – parādīt talanta lielumu! 
“Man bija svarīgi viņu padarīt par lielu mākslinieku, bieži vien visi redz gaismu, skaņu, bet neredz mākslinieku”, - teica režisors Aleksejs Golubevs.
Koncerta tehnoloģijas ir pārsteidzošas: kādā brīdī Bilanam sāk piedziedāt Sergeja Lazareva hologramma. Viss koncerts – pārsteigumu virkne. Šeit ir gan jaunas dziesmas, gan hiti negaidītā aranžējumā. “Jūs kādreiz esat bijis šis nakts huligāns? Protams, mēs visi iepazinām šo dzīvi, mēģinājām. Autobiogrāfiski vārdi, bezgalīgi, simts procenti”, - pastāstīja Dima Bilans.
Starp citu, bijušais “nakts huligāns” arī tagad neatsakās no pārbaudītiem trikiem. Dziedātājs aizvien vēl virtuozi izpilda savus firmas lēcienus.

2006. gada maijā par Bilanu uzzināja visa Eiropa, kad viņš pārstāvēja Krieviju starptautiskajā dziesmu konkursā “Eirovīzija” ar dziesmu “Never let you go”. Tad viņš ieguva otro vietu. Bet jau 2008. gadā viņš vēlreiz piedalījās šai dziesmu konkursā. Ar patieso kompozīciju “Believe” viņš iekaroja visu pasauli, ieņemot pirmo vietu.

Droši var teikt, pat skaļi paziņot, ka Dima Bilans ir leģendārs un nepārspējams mākslinieks. Par viņa koncertiem sapņo dažādās pasaules malās. Ikreiz zāle ir līdz malām pilna, biļetes pazūd momentāni!

Jūrmalas iedzīvotājiem un viesiem ir paveicies. Jau 13. aprīlī Dzintaru koncertzālē notiks nepārspējamā Dima Bilana koncerts. Nepalaidiet garām savu iespēju!