Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Izrādes 'Uz āķa' pirmizrāde Rīgā.

8.februārī uz Rīgas Kongresu nama skatuves notiks izrādes “Uz āķa” pirmizrāde.

Lomās: Jegors Berojevs, Mihails Truhins, Ksenija Alfjorova, Mihails Žigalovs, Aleksandrs Dubrovskis.


Katrs vīrietis pateiks, ka zvejošana nav vis vienkārši zivju ķeršanas process. Fui, kāds primitīvisms! Zveja ir kā reliģija. Tas ir vesels rituāls. Tā ir īpaša māksla, kuras dziļumu ne katram ir lemts izzināt. Bet zveja ziemas laikā, nu bez maz vai šīs īpašās filozofijas augstākā pakāpe, kuras būtību vārdos pat nevar izteikt.

Izrādi “Uz āķa” radījis režisors Dmitrijs Brusņikins pēc tāda paša nosaukuma Luisa Dženkinsa un Marka Railensa lugas. Tas ir stāsts par kādu zveju, kas ievilkusies mūža garumā. Te būs viss – gan raupja vīrišķā filozofija, gan humors, gan šaubas… Te parādīsies pat sieviete! Vienīgais, kas uz ledus gabala tā arī neparādīsies, ir zivis.