Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
IZPĀRDOTS RAMMSTEIN KONCERTS RĪGĀ!

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

IZPĀRDOTS RAMMSTEIN KONCERTS RĪGĀ!

6. augusta Rammstein koncerts Rīgā – Lucavsalā ir izpārdots!  Vairāk kā 2 mēnešus pirms pasākuma 40 000 apmeklētājiem paredzētais koncerts ir izpārdots. Rammstein aizvadījuši jau pirmos “Europe Stadium Tour” pirotehnikas pārbagātos un iespaidīgā izmēra skatuves koncertus, kuri visā Eiropā jau kādu laiku ir bijuši izpārdoti un pēdējās biļetes vien bija palikušas uz Rīgas koncertu. Šobrīd tirdzniecībā ir pieejamas pēdējās biļetes uz Sting 10. jūnija koncertu un Muse 12. jūnija koncertu, kuri arī būs neaizmirstami koncertu piedzīvojumi. Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” tīklā.

 “Tā negadās bieži, ka 40 000 skatītāju koncerts Latvijā ir izpārdots tik ilgu laiku pirms koncerta datuma. Lai arī šī nav pirmā Rammstein uzstāšanas Latvijā, šī viennozīmīgi ir grupas iespaidīgākā un lielākā koncertturneja kāda jebkad bijusi, kur pārējie Eiropas pilsētu koncerti tika izpārdoti vien dažās dienās. Sagaidāms, ka Rīgas koncertu apmeklēs liels skaits (vairāk  kā 10 000) apmeklētāju no ārvalstīm – lielākā daļa no Igaunijas un Somijas. Priekš šīs koncertturnejas ir speciāli izgatavota milzīga izmēra skatuve, kuru grupu uz visiem koncertiem ved līdzi un tās uzbūve un tai nepieciešamais papildaprīkojums ir jauna līmeņa izaicinājums Baltijas koncertu industrijai”, stāsta koncertu rīkotāju pārstāvis Ģirts Majors.

17. maijā Rammstein izdeva savu septīto studijas albumu “Rammstein”, kurš bija pirmais grupas studijas ieraksts pēc 10 gadu pārtraukuma, saglabājot jau iemīļotos provokācijas elementus 11 dziesmu garumā. Rammstein un viņu nenogurdināmais skanējums ir palicis lojāls oriģinalitātei, apvienojot lipīgas lirikas ar grandioziem piedziedājumiem. Par šo faktu vien Rammstein ir pelnījuši aplausus - viņu albums ir nepārprotams triumfs.

Tie, kuri nav paguvuši iegādāties biļetes uz Rammstein koncertu tiek aicināti sekot līdzi informācijai “Biļešu Serviss” mājas lapā un iespējams, ka neliels skaits biļešu kādā brīdī vēl būs pieejams, ja kādas no esošajām rezervācijām netiks izpirktas.