Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
Grupas 'Instrumenti' vērienīgais koncerts Daugavas stadionā jau rīt

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Grupas 'Instrumenti' vērienīgais koncerts Daugavas stadionā jau rīt

Jau rīt, 31. augustā, Daugavas stadionā grupa “Instrumenti” sniegs savu vērienīgāko koncertu kopš grupas pastāvēšanas sākuma. 

Kā koncerta īpašā viešņa pirms “Instrumentiem” uzstāsies dziedātāja Aminata, kas izveidojusi īpašu programmu. “Instrumenti” koncerta laikā uz skatuves kāps arī mūziķi, kas kā viesmākslinieki piedalījušies “Instrumentu” jaunākajā albumā “Cilvēks” – ansis, Intars Busulis un “Prāta Vētra”. “Instrumenti” mūziķiem Jānim Šipkēvicam un Reinim Sējānam līdzās uz skatuves kāps pavadošā grupa septiņu cilvēku sastāvā. “Instrumenti” koncerta skatītājiem gatavo arī vairākus pārsteigumus, kas solās pārsteigt arī pašus rūdītākos koncertu apmeklētājus.

Kopš pirmdienas Daugavas stadionā notiek “Instrumentu” koncerta skatuves uzbūve. Skatuve novietota pretī “B” tribīnēm. Sēdvietu biļešu īpašniekiem ieeja tribīnēs no Augšielas puses (ieeja tribīnēs no skatuves puses nav paredzēta). Skatuves priekšā izveidota Fanu zona, kas dalīta divās daļās – ieeja no labās vai kreisās puses vistuvāk skatuvei. Informējam, ka sēdvietu biļešu īpašniekiem ļauts koncertu baudīt arī no stāvvietu zonas. Pasākuma teritorijā būs izvietotas arī audiovizuāla instalācija ar sensoru vadību “INSTRUMENTI SAPLŪŠANA”, ko radījuši Mārtiņš Blanks, Krists Zankovskis un Dāvis Līcītis, kā arī “Mākslai vajag telpu” scenogrāfiskā instalācija “Visas Stankēviča līnijas” (mākslinieki: Rūta Briede, Evija Pintāne, Svens Neilands un Anna Zvaigzne)

Biļetes pieejamas Biļešu Serviss tirdzniecības vietās, vietnē Aula.lv. Kā ziņots, bērniem līdz 6 g.v. pieaugušo uzraudzībā (un neaizņemot atsevišķu sēdvietu) ieeja bez maksas, taču bērniem no 7 – 12 g.v. biļetes pieejamas par puscenu. 

Pirms un pēc koncerta netiks organizēti papildu sabiedriskā transporta reisi vai auto stāvvietas, koncerta organizatori aicina uz un no koncerta doties kājām.

31. augusts, Daugavas stadions, Rīga
18:00 ieeja
20:00 Aminata
21:00 INSTRUMENTI