Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Girls Night Out – 8. mārtā! 

8.martā, par godu starptautiskajai sieviešu dienai, klubs Imperial ir sarūpējis īpašu programmu daiļā dzimuma pārstāvēm. Tīkamā sajūtu gamma, kas radīsies vakara gaitā, noteikti neatstās Jūs vienaldzīgas. Par radošām aktivitātēm visa vakara garumā rūpēsies Toms Barons Lūķis iesaistot publiku negantās sarunās un pikantās spēlēs.

Vakara īpašie viesi rūpēsies par valdzinošu melodiju ritmiem, ritmiem, kas mūsu viesiem ļaus nedaudz aizmirsties no ikdienas un ļaus saplūst sirdspukstiem  ar Saksafona virtuoza Artūra Tiguļa radītajām skaņām ko papildinās Oskar Deko Perkusiju  ritmi - Noreibt var no eiforijas, bet tas vēl nav viss! Vakara Nagla, tikai un vienīgi par godu šīs dienas vaininiecēm, ar Chippendale priekšnesumu 3x uz skatuves kāps Vilnis Solovjovs. Dāmas, esat piesardzīgas jo viņš strādā uz publiku un kas zin, varbūt vienā brīdī taisni TU atradīsies uz skatuves viņam līdzās! Mēs garantējam lielisku laika pavadīšanu!

Vietu skaits ir ierobežots!