Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Ezītis miglā. Turpinājums - Rīgā!

4. decembrī pl. 18.00  Ivars Kalniņš, Arnis Līcītis un Mārtiņš Vilsons uz Maskavas nama skatuves noslēgs lielo viesizrāžu tūri. Teātra un kino zvaigznes līdz ar jautro muzikālo izrādi „Ezītis miglā. Turpinājums” apmeklēja 40 pilsētas Krievijā, Ukrainā, Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. 2016. gada noslēgumā izrādījies, ka „Ezītis miglā” ir kļuvis par visvairāk pieprasīto Latvijas nacionālo produktu ārpus tās robežām.

Režisors un aktieris Mārtiņš Vilsons (filmējies kinolentēs „Mirāža”, „Intermeitene” un 50 citās filmās), iestudējis jautru muzikālo izrādi „Ezītis miglā” pēc populārā krievu rakstnieka Sergeja Kozlova stāstu motīviem. Tas ir spilgts un neparasts iestudējums. Izrāde izpelnījusies ielūgumus piedalīties prestižos teātra festivālos. Lūk, ko par „Ezīti” teica Maskavas apgabala gubernatora padomniece kultūras jautājumos un populārā televīzijas raidījumu vadītāja: „Šī izrāde ir Baltijas fenomens. Noskatījos un tūlīt sapratu: tieši tas ir vajadzīgs festivālam „Gadalaiki”.

„Ezīša” viesizrāžu tūre noslēgsies 4. decembrī Maskavas namā Rīgā! Atnāciet un pārliecinieties paši – izcilie aktieri ir lieliskā formā!

Muzikālais iestudējums, kurā asprātīgi dialogi lieliski pieskaņoti valdzinošām un melodiskām dziesmām, piemērots skatītājiem no 7 līdz 107 gadu vecumam!

Izrāde notiek krievu valodā, ilgums – 1 stunda 30 minūtes.

Biļetes – Biļešuserviss. Informācija: 22320895