Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

DINAMO RĪGA uzsāk 12. sezonas abonementu tirdzniecību.DINAMO RĪGA 2019./2020. gada sezonas abonementu tirdzniecību  uzsāks š.g. 3. jūnijā plkst. 12:00.

Līdz 24. jūnijam abonementus būs iespējams iegādāties un atjaunot par īpaši izdevīgu cenu.

KHL 12. sezonas regulārā čempionāta kalendārā ir plānota trīsdesmit viena DINAMO RĪGA mājas spēle.
Šajā sezonā sēdvietas ir sadalītas četrās kategorijās: “KLUBS”, “ZELTS”, “SUDRABS”, “BRONZA”, papildus šīm, tāpat kā katru sezonu, pieejami arī abonementi kategorijā “PLATĪNS” un “PLATĪNS 1+1”, kas nodrošina papildus ērtības spēļu laikā un iespēju doties izbraukumā kopā ar komandu. Kategorijas KLUBS+ un ZELTS+ paredz arī auto stāvvietu pie Arēnas Rīga spēļu laikā.
Ar visām abonementu cenām un priekšrocībām detalizētāk iespējams iepazīties abonementu prezentācijā – ŠEIT.
Abonements nodrošina apmeklējumu tikai uz KHL 12. sezonas regulārā čempionāta Dinamo Rīga mājas spēlēm, kas tiek aizvadītas Arēnā Rīga.

KHL kalendārs ar precīziem spēļu laikiem un norises vietām ir gaidāms jūlija mēnesī.

Abonementu atjaunošana.
Tāpat kā iepriekšējos gados, pagājušās sezonas abonementu īpašnieki līdz pirmssezonas sagatavošanās turnīra sākumam, 20. augustam, varēs atjaunot savus abonementus, iegādājoties abonementu uz savām iepriekšējās sezonas izmantotajām sēdvietām, kas ir rezervētas uz konkrēta pircēja vārda. Informācija par abonementu atjaunošanu tiks izsūtīta katram personīgi.
Abonementu atjaunošanas ekonomiskais ieguvums:
Salīdzinājumā ar biļešu iegādi uz atsevišķām spēlēm, atjaunojot iepriekšējās sezonas abonementus (izņemot „Platīns” un „Platīns 1+1”), līdz 24. jūnijam ieguvums būs aptuveni 40-45% apmērā, bet no 25. jūnija līdz 20. augustam - 35%.


Jaunu abonementu iegāde.
Iegādājoties jaunu abonementu (izņemot „Platīns” un „Platīns 1+1”) līdz 24. jūnijam, ekonomiskais ieguvums būs aptuveni 35%, bet vecot iegādi no 25. jūnija – 25% apmērā.

Abonementu īpašnieku papildus ieguvumi:
  • Konkrēta sēdvieta uz visām KHL regulārās sezonas mājas spēlēm “Arēnā Rīga”.
  • Atjaunojot vai iegādājoties jaunās sezonas abonementu līdz 2019. gada 20. augustam, pirmssezonas pārbaudes turnīra spēles būs iespējams apmeklēt bez maksas – iepriekš saņemot ielūgumus uz spēli.
  • Abonementa iegādes cena ir noteikta bez komisijas par biļešu iegādi un arēnas servisa maksu.
  • Katrs abonementa īpašnieks saņems sezonas ielūgumu divām personām HK RĪGA mājas spēļu apmeklēšanai INBOX HALLĒ, Piņķos.
  • Abonementu īpašniekiem būs iespējams iegādāties papildus biļetes uz DINAMO RĪGA spēlēm ar atlaidi.
  • Pirmssezonas pasākums “Satiec komandu pirmais” - tikšanās ar DINAMO RĪGA komandu tiem abonementu īpašniekiem, kas būs iegādājušies abonementus jūnijā un jūlijā.
  • Komandai sasniedzot izslēgšanas turnīru, abonementu īpašniekiem būs iespējams iegādāties biļetes uz savu sezonas laikā izmantoto sēdvietu.
   
 Dinamo Rīga Cashback World lojalitātes programma:
Iegādājoties abonementu un pirkuma brīdī un ievadot savas Cashback kartes numuru, pircējs saņem atmaksu priekšrocības (3% - Cashback un 2.50% Shopping Points). Iepērkoties pie Cashback World lojalitātes partneriem ar “Dinamo Rīga” Cashback karti, dalībnieki no katra pirkuma atgūst daļu no samaksātās naudas jeb - "Cashback" un saņem arī „Shopping Points“ iepirkšanās punktus, kurus atkal var izmantot citiem pirkumiem. Cashback World programmas moto ir: "Nauda atgriežas par katru pirkumu!” Ikviens dalībnieks, kurš reģistrējas pie Dinamo Rīga, ar katru savu pirkumu atbalsta Latvijas hokeja komandu.

Abonementu iegādes veidi.
Arī šogad, tāpat kā iepriekšējā sezonā, abonementus iespējams iegādāties tikai internetā. Abonementu īpašniekam tiks piešķirts individuāls profils vai dota iespēja izmantot esošo profilu www.bilesuserviss.lv, ja tāds ir. Abonementa profilā būs iespējams ērtāk darboties ar spēļu biļetēm ikdienā - līdzīgi kā iepriekšējās sezonās, abonementa īpašnieks saņems plastikāta karti visu mājas spēļu apmeklēšanai “Arēnā Rīga”, taču gadījumos, ja spēles nav iespējams apmeklēt personīgi, konkrētās spēles biļeti varēs izmantot pēc saviem ieskatiem, to izdrukājot vai elektroniski pārsūtot.
Abonementus, kā līdz šim, varēs iegādāties arī AS DINAMO RĪGA, maksājot ar pārskaitījumu, iepriekš sūtot pieteikumu abonementu iegādei uz e-pastu biletes@dinamoriga.eu vai zvanot uz tālr. nr. 26003556.