Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Daddy Was A Milkman izziņo lielkoncertu PalladiumViens no spožākajiem jaunpienācējiem uz Baltijas mūzikas skatuves - “Daddy Was A Milkman” - sniegs savu jau otro lielo koncertu Rīgā. Lietuviešu dziedātājs un dziesmu autors prezentēs jaunās dziesmas un lielākos hitus. Kritiķu un fanu novērtētais “Daddy Was A Milkman” uzstāsies 10. novembrī “Palladium” koncertzālē Rīgā.
Biļetes pārdošanā jau tagad “Biļešu serviss” kasēs un www.bilesuserviss.lv. Pirmās 500 biļetes maksā tikai 19 €, vēlāk to cena pieaugs.

Lieli panākumi Lietuvas mūzikas balvas “M.A.M.A.” pasniegšanas ceremonijā

Daddy Was A Milkman” plūcis uzvaras laurus Lietuvas lielākās mūzikas balvas “M.A.M.A.” ceremonijā - mūziķis ieguvis balvas nominācijās “Labākā debija” un “Labākā elektroniskā mūzika”. “Daddy Was A Milkman” ir viens no nedaudzajiem Baltijas mūziķiem, kas ieguvis atzinību ne tikai savā valstī, bet arī ārpus tās. Visus “Daddy Was A Milkman” singlus regulāri atskaņo Baltijas radio stacijas, bet mūziķa pirmais albums “Daydreaming” ir kļuvis par vienu no spilgtākajām debijām.

Pirmie koncerti – pilnībā izpārdoti

Daddy Was A Milkman” debijas koncerts kļuva par īstu triumfu. Tas notika 2016. gada jūlija beigās Viļņā, un visas biļetes uz to bija izpārdotas vairākas nedēļas pirms šī notikuma. Pēc veiksmīgā koncerta Rīgā 2016. gada decembrī, “Daddy Was A Milkman” uzstājās arī lielākajās Lietuvas pilsētās. Divi koncerti Viļņā un viens Kauņā bija pilnībā izpārdoti. Koncerts Traķu pilī Lietuvā šogad augustā pulcēja 4500 skatītāju.

Muzicējis Baltijas lielākajos festivālos

Daddy Was A Milkman” kļuva par sensāciju, kolīdz parādījās uz skatuves. Jau drīz mūziķi ievēroja Baltijas reģiona lielāko mūzikas festivālu organizētāji. Pēc uzstāšanās “Positivus” festivālā, viņš iemantojis fanus arī Latvijā, ko pierādīja arī gandrīz izpārdotais koncerts Rīgā pagājušā gada nogalē. Lietuvā “Daddy Was A Milkman” sniedzis izcilas uzstāšanās lielākajos festivālos - “Granatos Live” un “Summer In The City”. Drīzumā mākslinieks sniegs karjeras lielāko koncertu “Compensa” arēnā Viļņā. Bet jau 10. novembrī “Palladium” koncertzālē Rīgā “Daddy Was A Milkman” izpildīs savas jaunās dziesmas un populārākos hitus no debijas albuma “Daydreaming”.

Lielākie “Daddy Was A Milkman” hiti:
Daddy Was A Milkman – Breathe In: http://bit.ly/291rm7t
Daddy Was A Milkman – Read My Mind: http://bit.ly/291rt36
Daddy Was A Milkman – Sleeping Alone: http://bit.ly/292PBR2
Daddy Was A Milkman – Mr. Nevermet: http://bit.ly/2ux25rJ